Zavrieť

Porady

ako riesite zapis chybajucich na volitelnych predmetoch?

Dobry den,

chcela by som sa vas spytat, ako riesite zapisovanie chybajucich ziakov na volitelnych predmetoch, to znamena, ze mate v skupine studentov z roznych tried. Doteraz sme to riesili zapisovanim do Zaznamu o volitelnom predmete, po skonceni vyucovacej hodiny sme chybajucich prepisali do prislusnych triednych knih, ale mame viac a viac skupin so studentami z roznych tried, nie vsetci vyucujuci zapisanu dochadzku zo Zaznamu prepisu aj do triednych knih a triedny vyucujuci potom nema poklady k vykazaniu dochadzky. V podstate sa kazda prestavka zabije len nahananim TK. Pripadne, ak to chceme urobit po vyucovani, stava sa, ze TK nie je k dispozicii atd atd. Ako to riesite vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sanna je offline (nepripojený) sanna

    sanna
    gerdusha Pozri príspevok
    Dobry den,

    chcela by som sa vas spytat, ako riesite zapisovanie chybajucich ziakov na volitelnych predmetoch, to znamena, ze mate v skupine studentov z roznych tried. Doteraz sme to riesili zapisovanim do Zaznamu o volitelnom predmete, po skonceni vyucovacej hodiny sme chybajucich prepisali do prislusnych triednych knih, ale mame viac a viac skupin so studentami z roznych tried, nie vsetci vyucujuci zapisanu dochadzku zo Zaznamu prepisu aj do triednych knih a triedny vyucujuci potom nema poklady k vykazaniu dochadzky. V podstate sa kazda prestavka zabije len nahananim TK. Pripadne, ak to chceme urobit po vyucovani, stava sa, ze TK nie je k dispozicii atd atd. Ako to riesite vy?
    Najlepšie je riešenie, keď vyučujúci voliteľného predmetu upozorní triedneho na chýbajúceho žiaka. Osvedčilo sa mi a bola som im vďačná.

    alessi je offline (nepripojený) alessi

    Pokoj a dobro alessi
    Neexistuje taký papier ako na krúžky? By si tam mala zoznam žiakov aj s triedami. Viedlo by sa to extra a cez voľnú hodinu by sa to zapísalo. Resp. Raz mesačne. A pri častej absencii by sa to hlásilo triednej.

    gerdusha je offline (nepripojený) gerdusha

    gerdusha
    raz mesacne sa to nemoze zapisat do triednej knihy, ked triedny musi kazdy tyzden uzatvorit dochadzku...

    ako riesite zapis chybajucich na volitelnych predmetoch?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.