Zavrieť

Porady

ako utíšiť nadmieru hlučný amplion?

Dobrý deň,
na dedine máme miestny rozhlas.avšk na našej ulici ktorá je dosť dlhá,máme až šesť amplionov-jeden každých cca 30metrov.Problém mám však v tom že ten posledný je nasmerovaný presne na náš dom-okná a ked začnu hlasiť,zobudilo by to aj mrtveho a to cez zavreté okno,takže ráno vždy dostanem šok.A v lete ani nemôžem spať pri otvorenom okne.....čakám bábetko a nechcem aby takto chytalo šoky.
Vie mi prosím niekto poradiť čo s tým??bola som aj na urade ale zatial nič.Na koho sa obrátiť so sťažnosťou?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    evik30 Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    na dedine máme miestny rozhlas.avšk na našej ulici ktorá je dosť dlhá,máme až šesť amplionov-jeden každých cca 30metrov.Problém mám však v tom že ten posledný je nasmerovaný presne na náš dom-okná a ked začnu hlasiť,zobudilo by to aj mrtveho a to cez zavreté okno,takže ráno vždy dostanem šok.A v lete ani nemôžem spať pri otvorenom okne.....čakám bábetko a nechcem aby takto chytalo šoky.
    Vie mi prosím niekto poradiť čo s tým??bola som aj na urade ale zatial nič.Na koho sa obrátiť so sťažnosťou?dakujem
    Obrat sa,najlepsie pisomne na obecny urad. Poziadaj o otocenie, alebo prelozenie amplionu. Ampliony by mali byt nasmerovane do volneho priestoru, nie priamo na okna RD.
    My sme riesili opacny problem,lebo sme nikdy nic nepoculi. Prekladku a pootocenie zabezpecovala nejaka firma cez OU.

    rudopp je offline (nepripojený) rudopp

    Vylúčený člen rudopp
    evik30 Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    na dedine máme miestny rozhlas.avšk na našej ulici ktorá je dosť dlhá,máme až šesť amplionov-jeden každých cca 30metrov.Problém mám však v tom že ten posledný je nasmerovaný presne na náš dom-okná a ked začnu hlasiť,zobudilo by to aj mrtveho a to cez zavreté okno,takže ráno vždy dostanem šok.A v lete ani nemôžem spať pri otvorenom okne.....čakám bábetko a nechcem aby takto chytalo šoky.
    Vie mi prosím niekto poradiť čo s tým??bola som aj na urade ale zatial nič.Na koho sa obrátiť so sťažnosťou?dakujem
    1, odstrihni drôt
    2, daj predradný odpor
    3, šplechi doň kyselinu

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    evik30 Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    na dedine máme miestny rozhlas.avšk na našej ulici ktorá je dosť dlhá,máme až šesť amplionov-jeden každých cca 30metrov.Problém mám však v tom že ten posledný je nasmerovaný presne na náš dom-okná a ked začnu hlasiť,zobudilo by to aj mrtveho a to cez zavreté okno,takže ráno vždy dostanem šok.A v lete ani nemôžem spať pri otvorenom okne.....čakám bábetko a nechcem aby takto chytalo šoky.
    Vie mi prosím niekto poradiť čo s tým??bola som aj na urade ale zatial nič.Na koho sa obrátiť so sťažnosťou?dakujem
    pomožu kombinačky...

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    nuz ked na urade zatial nic, co teda neviem co znamena
    ti ostava len moznost ho znicit,
    tipy dali uz nado mnou , ja prihodim len vzduchovka a presna muska

    katalóg je offline (nepripojený) katalóg

    katalóg
    Alebo pootočiť trochu stĺp? Nie, vážne, mne napadlo pri prečítaní témy tiež ako prvé kameň.
    Čo na to ísť cez hygienu - nadmerná hlučnosť, alebo cez CO?
    Stálo by to za námahu prekonzultovať to s nimi? http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...tID=39&aid=911

    rudopp je offline (nepripojený) rudopp

    Vylúčený člen rudopp
    arizona Pozri príspevok
    Obrat sa,najlepsie pisomne na obecny urad. Poziadaj o otocenie, alebo prelozenie amplionu. Ampliony by mali byt nasmerovane do volneho priestoru, nie priamo na okna RD.
    My sme riesili opacny problem,lebo sme nikdy nic nepoculi. Prekladku a pootocenie zabezpecovala nejaka firma cez OU.
    Veď vymeň s Evikou

    ako utíšiť nadmieru hlučný amplion?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.