Zavrieť

Porady

pripojenie na internet - ovladač

zdravym neviete mi poradit aky ovladač si musim stiahnut aby som sa mohol pripojit na internet? vo forme mi povedali že si musim stiahnut nejaky ovladač... ale aký???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    fu ha , teraz neviem, vo forme? to je kde? a pripojit na net ako? z kade z coho?

    zdravIm

    majky2539 je offline (nepripojený) majky2539

    majky2539
    vo firme som myslel ..pripojenie-- z pripojky ktora je v byte (KE) (platim kazdy mesiac aj ked to nevyuživam )ked to pomožee.... potrebujem pripojit na notebook...

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    majky2539 Pozri príspevok
    To su uplne nepresne označenia. Ved ta firma ponuka kablove, wi-fi ....pripojenie. Ty maš ake pripojenie dohodnute?

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Jaj už to vidim vyššie. Kablove. No kablovy modem by mal mat inštalačne CD. Ak nema, vyhladať na google, napr. tvoj modem sa vola KableAntikXY a maš napr. OS windows XP, tak si zadaj na www.google.sk toto: "download drivers for KableAntikXY". Podla možnosti potom pozri stranku, kde je vyrobca toho modemu.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    alebo zavolaj priatelovi, alebo 50:50, alebo dame hlasovať publiku. Hrame milionara!

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    To je krása. Nemôže sa napojiť na internet ale má si z neho stiahnuť ovládač. Mám dobrú náladu na celý deň.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... má to docela jednoduché - byt je Košiciach, on je v Košiciach, má notebook - tak nech sa zastaví v tej firme, a oni mu to sprevádzkujú... Firma uvádza na svojej stránke: Radi Vás obslúžime v pracovnej dobe...

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Odpoved pre DUVES
    Ked som mu radil aby zavolal poskytovatelovi, tak som to myslel vazne a fakt nechapem tvoje "humorne?" pripomienky. Ved kto iny ako poskytovatel interneteu mu vie najrychlejsie a asi aj najfundovanejsie odpovedat.
    Napriklad pre tvoju informovanost, pri UPC ak menis pripojenie z "modem-pocitac" na "modem-router-pocitace" tak sa bez pomoci ich technickeho odelenia nepohnes. Musia totiz nastavit mac adresu noveho, prveho zariadenia ktore je za modemom.
    Takze svoje kvazi humorne poznamky si nechaj do sekcie Srandicky, kde ta tymto srdecne pozyvam.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    V podstate jednoducho napísane, nech sem nepíšu tie blbé otazky, nech zavolajú svojmu predajcovi hardvéru, poskytovatelovi intern.pripojenia.Nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.