Zavrieť

Porady

problemy s dedicstvom

medzitym som po ustnej dohode zo sestrou som prepisal moju ciastku na jej syna s tym ze po prejdeni majetku na neho my budu pomaly splacat dlh ale nic a teraz nemam apsolutne nic len dlhy vazne az sa smejem jak som v prdely,skuste mi odpovedat na tento moj problem dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rudopp je offline (nepripojený) rudopp

    Vylúčený člen rudopp
    workers Pozri príspevok
    medzitym som po ustnej dohode zo sestrou som prepisal moju ciastku na jej syna s tym ze po prejdeni majetku na neho my budu pomaly splacat dlh ale nic a teraz nemam apsolutne nic len dlhy vazne az sa smejem jak som v prdely,skuste mi odpovedat na tento moj problem dakujem
    Jediné plus vidím, že sa smeješ.
    Ale z tvojich neúplných info mám pocit, že :
    Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie.

    workers je offline (nepripojený) workers

    workers
    tym ze som nevedel absolutne o situacii s energiamy,a v notarskej zapisnici bolo napisane pasiva ziadne tak som si zobral jednu tretinu bytu,sestra ktora tam zila a vedela o situacii dala iba splnomocnenie na zastupovanie a nikomu nic nepovedala a teraz som ciastkovym vlastnikom dlhy boli este za ery otca to preto ze ona tam zila s prizivnickou degesinou aj jej 5 deciek a vyuzivali otca jak cigosi,teraz su v skurvenom anglicku maju na haku dlhy a mne chodia platit ich dlhy lebo som vlastnikom 1dne tretiny,obnova ded konania bude vlastne len formalita pri ktorej sa asi pridaju len dlhy ale nikto nema prachy len ja a potom no neviem a sere mato , ,notarka sa vyzliekla s tohoze ona nieje povynna hladat ziadne pasiva,osrala ma o 140 eura a prisila mi dlzobu za 3000 eura slovensko nech zije skurvene slovensko vie mi niekto poradit?sud?policia?
    Naposledy upravil workers : 15.08.11 at 14:49

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    workers- akože može ťa tešiť, že niesi jediný sám blbý jak tágo- ja som pacient č.2...
    Ja som tiež nechal tak dobehnúť-už začínajú splácať 10 rokov...

    intro je offline (nepripojený) intro

    intro
    ... nie je to o "skurvenom slovensku, ale o vzťahoch " - ak ťa oklame sestra, môžu Ťa oklamať aj iní - dlhuješ len do výšky zdedeného majetku /mínus náklady na obstaranie pohrebu/ -tiež si sa mohol zamyslieť nad tým , či majetok a spôsob života a užívania zodpovedá príjmom - a niekedy je dobré aj niečo odborné si prečítať - dedičské konanie mohlo dopadnúť aj inak

    workers je offline (nepripojený) workers

    workers
    je to zlozity pripad ale tam som pozeral na deti,dufal som ze sa preberu ale oni si jednoducho zmyzli a dalsia sestra ktora mala snahu vyrovnat dlhy odysla za nimi do anglicka ale tam sa jej nasr.na ko...ja tam budem musiet asi ist osobne asi im hrablo

    problemy s dedicstvom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.