Zavrieť

Porady

Prenos kontaktov iPhone 3GS - iPhone4

aký je najjednoduchší postup na prenos kontaktov medzi dvomi iPhonmi. Exisutje niečo také v iTunes? Alebo nejaká aplikácia?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Napadla ma taka jednoducha,laicka moznost:
    nahrat kontakty na kartu a tu vlozit do druheho MT a kontakty stiahnut

    Aljok je offline (nepripojený) Aljok

    Aljok
    Nenašla som ani ja.
    Zaregistruj sa na stránke mobilného operátora ( Telekom = Môj Telekom, O2 = Moje O2, Orange = zákaznícka zóna Môj Orange) a skontroluješ si spotrebu tam.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    truch Pozri príspevok
    Prosím vás o pomoc , kde si na iPhone nájdem koľko mám prevolaných minút? V starom mobile som mala denník, trvanie hovorov a vedela som, koľko mám ešte voľných minút. Teraz to neviem nájsť

    truch Pozri príspevok
    Ja mám už roky T-mobile, teraz mám 300 minút do všetkých sieti aj do zahraničia, akurát nemám sekundovú tarifikáciu. Ja to ani neprevolám, platím 7,90€ mesačne, to som mala akúsi kupónovú zľavu na program Podnikateľ 150 , teraz mi dali dvojnásobok minút a poplatok zostal rovnaký.


    skús v prehliadači mobilu cez stránku m.telekom.sk/spotreba
    Naposledy upravil alla66 : 03.01.12 at 17:08 Dôvod: doplnenie operátora

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    skúsim dík , tie minúty mám stále, len akosi som sa roztelefonovala

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Pôvodca textu príspevku: truch
    Prosím vás o pomoc , kde si na iPhone nájdem koľko mám prevolaných minút? V starom mobile som mala denník, trvanie hovorov a vedela som, koľko mám ešte voľných minút. Teraz to neviem nájsť


    Konečne som sa dostala k iPhone ... spotreba sa dá zistiť priamo v telefóne ....

    otvor Nastavenia -> Všeobecné -> Štatistika používania


    Od posledného dobitia
    -Používanie
    -Pohotovostný režim

    Prevolaný čas
    -Aktuálne obdobie
    -Celkovo

    Prenos dát v mobilnej sieti
    -Odoslaných
    -Prijatých

    Dátum posledného vynulovania

    Vynulovať štatistiky

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    mám ale pocit, že toto iPhone nepodporuje :-(

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    dá sa synchronizovať cez gmail. ale rozseká Ti to na riadky, t.z., že ak máš pri jednom kontakte viacej čísel tak každé číslo Ti dá ako riadok.

    ale je na to aplikácia na applestore Backup contacts
    Naposledy upravil Braňo : 10.08.11 at 08:28

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    vyskúšam, ďakujem

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Prosím vás o pomoc , kde si na iPhone nájdem koľko mám prevolaných minút? V starom mobile som mala denník, trvanie hovorov a vedela som, koľko mám ešte voľných minút. Teraz to neviem nájsť

    Aljok je offline (nepripojený) Aljok

    Aljok
    To som našla.
    Ale do prevolaného času počíta spolu prijaté aj odoslané hovory. Takže počet prevolaných minút nezistíš.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Počet prevolaných minút zisti cez prehliadač...stačí načítať m.telekom.sk/spotreba

    PS: bad idea používať iPhone bez predplatených dát .... na telefonovanie a posielanie SMS správ stačí kúpiť low-end za 20 €
    Naposledy upravil alla66 : 05.01.12 at 15:33

    CW999 je offline (nepripojený) CW999

    CW999
    Ak máte nainštalovanú aplikáciu iTunes na vašom iPhone, budete môcť vytvoriť zálohu za starý iPhone a obnoviť nový iPhone s iTunes. Po obnovení nový iPhone, budete mať kontakty na nový iPhone. Výukový program je nasledujúci.

    1. Spustite iTunes, prejdite na "Úpravy> Predvoľby> Devices" a zaškrtnite "Zabrániť iPod, iPhone a iPad synchronizáciu automaticky".
    2. Zapojte starý iPhone do počítača pomocou USB kábla. Kliknutím na tlačidlo "Súbor> Zariadenie> Zálohovanie iPhone", a potom iTunes začne na vytvorenie zálohy pre váš iPhone automaticky.
    3. Pripojte nový iPhone k počítaču pomocou USB kábla, a vyberte "Súbor> Zariadenie> obnoviť zo zálohy". Potom vyzdvihnúť zálohu vášho starého iPhone, a kliknite na tlačidlo "Obnoviť".

    iTunes bude potvrdenie znova a musíte kliknúť na "Obnoviť" v dialógovom okne. Potom iTunes začne obnoviť svoj nový iPhone 4 sa zálohou iPhone 3GS.

    http://www.leawo.org/tutorial/how-to...-iphone-5.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.