Zavrieť

Porady

po inovacii pc nejde spustit Windows

ahoj,po inovacii pc nejde spustit Windows.kupil som novu maticnu dosku ASRock G31M-GS R2.0 a procesor Inel Penium dual core E6600.po spustení zacne nabiehat W7,ale vo chvili ked sa ma spojit znak W7 zo styroch casti obrazovka vypise,ze Win,sa neda spustit...neni problem,ze procesor je 64bit a Windows je 32bit?nejde mi ani boot,ze by som urobil novu instalaciu.môze byt mechanika a HDD na jednom ide kabli?(pripojenie ata)
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

duves je teraz online duves

Niekto duves
ts.jethro Pozri príspevok
ahoj,po inovacii pc nejde spustit Windows.kupil som novu maticnu dosku ASRock G31M-GS R2.0 a procesor Inel Penium dual core E6600.po spustení zacne nabiehat W7,ale vo chvili ked sa ma spojit znak W7 zo styroch casti obrazovka vypise,ze Win,sa neda spustit...neni problem,ze procesor je 64bit a Windows je 32bit?nejde mi ani boot,ze by som urobil novu instalaciu.môze byt mechanika a HDD na jednom ide kabli?(pripojenie ata)
64 bitove CPU na 32 bit win nemôže byť problem. A najprv vyrieš boot z inštalalačneho DVD a daj opravu.

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

sthruska
Nemal si predtým AMD procesor?
Ďalší problém je v ovládačoch matičnej dosky.
//nejde mi ani boot,ze by som urobil novu instalaciu.
Máš to povolené v BIOS-e, alebo máš správne poradie?
//môze byt mechanika a HDD na jednom ide kabli?(pripojenie ata)
Môžu byť spolu.

Skús spustiť núdzový režim. Ak by sa spustil, tak si daj do poriadku ovládače.

ts.jethro je offline (nepripojený) ts.jethro

Man ts.jethro
ok..asi som chcel toho naraz vela..vraj po vymene maticnej dosky to windows nerozchodi..boot som uz rozbehol,tak uvidim co to urobi..a cely hdd so systemom mam zalohovany v acronis takze by to malo byt ok.

ts.jethro je offline (nepripojený) ts.jethro

Man ts.jethro
sthruska Pozri príspevok
Po výmene dosky Ti je záloha nanič.
fajn,už som to zistil.tak je všetko v anále a môžem začať odznova

po inovacii pc nejde spustit Windows

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.