Zavrieť

Porady

Brigáda animátorky

Dobrý deň,

chcela by som si budúce leto spestriť a nie sedieť doma. Skončí štátne gymnázium a čas prázdnin by som chcela príjemne stráviť. Rozmýšľala som, že vyrazím do exotickáho Talianska, do oblasti Riccione. Rada by som robila prácu animátorky. Kedže mám deti rada, a taliančinu s angličtinou ovládam a chcela by som sa im venovať i na VS, bolo by skvelé stráviť niekoľko mesiacov s ľuďmi, ktorým je tento jazyk materským. Problémom je, že neviem ako si práve takúto prácu zohnať. Bývam v malom meste, kde veľa pracovných agentúr nie je. A i keby, pochybujem, žeby nejaká práve do Riccione prácu vybavovala. Ak by mi niekto vedel poradiť čo a ako, bola by som veľmi vďačná ... Grazie in anticipo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    LaDolce Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    chcela by som si budúce leto spestriť a nie sedieť doma. Skončí štátne gymnázium a čas prázdnin by som chcela príjemne stráviť. Rozmýšľala som, že vyrazím do exotickáho Talianska, do oblasti Riccione. Rada by som robila prácu animátorky. Kedže mám deti rada, a taliančinu s angličtinou ovládam a chcela by som sa im venovať i na VS, bolo by skvelé stráviť niekoľko mesiacov s ľuďmi, ktorým je tento jazyk materským. Problémom je, že neviem ako si práve takúto prácu zohnať. Bývam v malom meste, kde veľa pracovných agentúr nie je. A i keby, pochybujem, žeby nejaká práve do Riccione prácu vybavovala. Ak by mi niekto vedel poradiť čo a ako, bola by som veľmi vďačná ... Grazie in anticipo
    Neviem, kde sa to presne vybavuje, ale na tvojom mieste by som začal s oslovením cest. kancelárií. Najskôr oni budú vedieť, či nepotrebujú v niektorom zmluvnom stredisku slovenského animátora.

    Alebo potom cez internet vyhľadať v Taliansku pracovné ponuky, či osloviť tie hotely, ktoré ponúkajú naše cestovky ako destinácie. Nečakaj, že ti niekto ponúkne priamo miesto animátora v hoteli.

    Ale keby si sa spýtala uja Googla, miesto vypisovania na poradu, tak si už mohla posielať svoj životopis:

    http://www.agenturadomino.com/ponuka...?lg=sk&praca=9

    a tu sú desiatky ponúk:

    http://www.google.sk/#sclient=psy&hl...w=1024&bih=493

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.