Zavrieť

Porady

Blbne myš

Poprosím vás o pomoc, blbne my myš, tzn. prestane reagovať, šípka utečie do nejakého rohu a vyskočí ponuka pri štarte, keď chcem aby reagovala, tak musím zakaždým stlačiť windows kláves. Robí to s každou myšou (PS2, USB). Po preverení NOD32 od ESETU som nenašla žiaden vírus, na PC som natiahla novú zálohu, operačný systém mám Ws XP. Viete mi poradiť kde môže byť chyba v hardware?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Mne utekala myš z obrazovky za okraj a problém bol v grafike.Skús odinštalovať grafiku ako bude reagovať myška.

    Zuzzy je offline (nepripojený) Zuzzy

    Zuzzy
    Aj mne sa to stalo. Je to od piatka. V piatok som naištalovala WinRar a vtedy začala blbnúť. Ale už som ho odinštalovala ale stále blbne. Grafické programy mám: Photofiltre Studio, Photospace, Photoshop CS. Neviete, čo sa mohlo stať? Myšku máme Genius. Už sme ju raz zmenili. Inač prestala nám svietiť, keď sme ju mali zapojenú vpredu. V zadu svietila. Ale strašne seká. Normálne mi zmizne. Musim odpojiť ju a zapojiť aby sa trošku naštartovala. Neviete v čom je problém?! Ale už mi ide aj v predu. A inač ak si odinštalovala tie programy tak ti už ide normálne? A aké si mala? Pomôžte mi.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Otázky:
    Pri zapojení "hlodavca" do zadných USB portov - funguje bez problémov?
    Pri zapojení iného "hlodavca" do predných USB - funguje?
    Dedukcia:
    Pri prvej otázke, ak je áno a pri druhej otázke, ak je nie - potom je chyba v USB.
    Prečítaj si:
    http://www.itnews.sk/tituly/pc-revue...-konektory-usb
    potom aj kuk sem:
    http://www.porada.sk/t23168-nefunkcne-usb.html

    kamowski je offline (nepripojený) kamowski

    kamowski
    Zuzzy Pozri príspevok
    Ale už mi ide aj v predu.
    povedal by som, že ti na pozadí beží nejaký program, ktorý ti zaberá celú ram a možno aj úplne zaťažuje procesor (napr. aktualizácia, spúšťanie nejakého antiviru, firewallu alebo iného štítu) a keď to prebehne alebo skončí, všetko je ok.
    skús správcu procesov ctrl-alt-del, sleduj ako sa ti mení zaťaženie procesora a využitie ram a ktorý proces to spôsobuje.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    //V piatok som naištalovala WinRar a vtedy začala blbnúť.

    To bude len zhoda okolností. WinRar je užívateľmi tvrdo preverený.

    Libor4 je offline (nepripojený) Libor4

    Libor4
    Rad by som (snad?) pomohol... Uz 3 x sa mi stalo to iste a VZDY to boli vadne mikrospinace v myske (uz to nezvladali... tolko kliknuti . Po vymene opat 100 % kvalita. Treba skusit inu mys. Ak ta funguje, je to jasne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.