Zavrieť

Porady

epub (konverzia doc2epub, pdf2epub ...)

Zdravím,
dovoľujem si Vás poprosiť o pomoc.
Potrebujem prekonvertovať súbor vo formáte doc (MS Word), alebo pdf (Adobe) na epub (čítačka elektronických kníh). Vyskúšal som desiatky konverzných programov, online konvertory a žiaden z nich nevie prekonvertovať slovenskú diakritiku.

Má niekto skúsenosť s nejakým konktétnym programom, alebo službou?


Ďakujem

Charon
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    aiosys je offline (nepripojený) aiosys

    Bojovník ako každý živnostník... ...viac aiosys
    Ja som teraz skusal toto http://www.2epub.com/ a funguje mi to absolutne v pohode. Nemoze byt problem v tom PDF? To testovacie PDF som spravil vo Worde (použil som písmo Calibry a Times New Roman).

    Aj toto je velmi podarene http://calibre-ebook.com/, tiez mi to funguje bez problemov, stiahol som si portable verziu. Je to aj po Slovensky a ma to daleko viac funkcii.

    V oboch pripadoch mam normalnu/spravnu diakritiku.
    Naposledy upravil aiosys : 13.08.11 at 11:07

    aiosys je offline (nepripojený) aiosys

    Bojovník ako každý živnostník... ...viac aiosys
    Este sa skus pozriet na nastavenie jazyka v tvojom systeme. Mal som davnejsie podobny problem, pretoze som mal zle nastaveny jazyk v systeme. Zda sa mi ze som to nastavil tu.



    Ak sa mylim tak sa ospravedlnujem, nachadza sa to v Regionalnych a Jazykovych nastaveniach v ovladacom panely.
    pdf.png  

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Čo sa týka diakritiky, pri konverzii do epub používam - http://www.2epub.com/
    Ale pozor, vo volbe Encoding je potrebné vybrať: ISO-8859-2-E.Europe Potom vám správne konvertuje aj diakritiku..
    Iba raz som mal problém s jedným PDF súborom, inak všetko ostatné (PDF, Word) mi konvertoval v poriadku.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    ďakujem... Poznám, ale diakritiku mi nezobrazuje správne ani jedna aplikácia. Nerozumiem tomu. Ale ešte raz ďakujem za ochotu.
    Skúšal som pdf vytvorené vo MS Worde, ale aj stiahnuté z webu. Jednoducho nič. Dokonca som skúšal aj iný prehliadač (pri online aplikácii)... vôbec nič.
    Naposledy upravil Charon : 13.08.11 at 15:03 Dôvod: Doplnenie

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Mám to tak nastavené, ale aj tak Ti veľmi pekne ďakujem za typy.
    Pekný zvyšok víkendu

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Ahoj Dalid, ďakujem za pomoc. Mne to neskonvertovalo nič. Čo som skúsil, to chyba s diakritikou. Neviem čím to je. Ak celá akcie prebieha na stane servera tak nič v mojom kompe by nemalo ovplyvniť výsledok. Skúsil som dve pdf a oba sú po konverzii chybné (nie súbory, ale konverzia). Ešte raz ďakujem :-)

    epub (konverzia doc2epub, pdf2epub ...)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.