Zavrieť

Porady

potrebujem radu!!

Ahoj,vie niekto poradit!!nemozem zapnut noteb..resp noteb zapnem ale obraz naskoci asi az po pol hodine,vie niekto kde je chyba??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    day je offline (nepripojený) day

    day
    mimo temy, nas servisak bol na vyjazde, problem: nefunguje monitor, prisiel nastavil jas a odisiel servisny zasah cca 100€

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    day Pozri príspevok
    mimo temy, nas servisak bol na vyjazde, problem: nefunguje monitor, prisiel nastavil jas a odisiel servisny zasah cca 100€
    Uz som pocul aj take situacie, ze nejde televizor, zapla som televizor a nic, tak volala servisaka
    TV nebol zapojeny do 230V (20€)
    ach tie zeny

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    mne sa obcas stava, ze windovs (najma: VISTA) stiahne update a po dalsom restarte sa pocitac sparva, ako opisujes, t.j. dlho tmava obrazovka. ja uz som si zvykol a necham ho, nech si robi, co potrebuje. Ale zdoraznujem, ze sa to nestava pri pazdom zapnuti, iba po update a ani to nie po kazdom, takze sa s tym da zit. ja tento jav volam "cas na dalsiu kavu".

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Pripoj NTB na monitor.Ak to bude robiť aj vtedy ,tak môže byť problém s grafikou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.