Zavrieť

Porady

prasknutý LCD display na navigácii Garmin-výmena

Dobrý deň, na navigácii zn. Garmin nuvi765 sa mi podarilo pri neodbornej manipulácii prasknúť dotykový display. Vzhladom k tomu, že Garmin si účtuje za výmenu cca 100€,čo je pre mna vela, chcel bi som Vás poprosiť,či neviete kontakt na niekoho kto ponúka takýto display, prípadne iný takýto starší garmin z ktorého bi som LCD vymenil. dakujem Vám.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    patriknr Pozri príspevok
    Dobrý deň, na navigácii zn. Garmin nuvi765 sa mi podarilo pri neodbornej manipulácii prasknúť dotykový display. Vzhladom k tomu, že Garmin si účtuje za výmenu cca 100€,čo je pre mna vela, chcel bi som Vás poprosiť,či neviete kontakt na niekoho kto ponúka takýto display, prípadne iný takýto starší garmin z ktorého bi som LCD vymenil. dakujem Vám.
    skús ebay, videl som tam nabijacie aku do garminov. Potom napíš, ako si dopadol.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    A toto by malo pomôcť. Je to síce video navod na vymenu baterky ale rozoberanie bude dosť podobné:


    Ja budem na mojom Nuvi 200 meniť baterku, lebo mam držiak na bike a baterka, aj plne nabita vydrží tak 2 hodiny a to je málo.

    prasknutý LCD display na navigácii Garmin-výmena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.