Zavrieť

Porady

osobna autodoprava- preprava osob/nie taxi...

Peknee ranko... potreboval by som zopar odpovedi na zopar otazok... mam zivnost na prepravu osob-8+1, kurierske sluzby... chcem sa spytat: 1,- ja ako osobna autodoprava mozem mat na streche auta biely svetelny transparent na ktorom je napis osobna autodoprava??? 2,-mozem stat vonku v meste- aj medzi taxikmi pokial tam nieje vyhradene miesto pre taxi??? 3,- ake potvrdenia a doklady musim mat pri sebe v aute ked by ma zastavili policajti a kontrolovali ma??? 4,- musim mat na viditelnom mieste cennik mojich sluzieb ak by som mal v aute zmluvu o preprave osob s nejakou firmou??? 5,- pri vykonavani takejto roboty som akoze vodic z povolania a tym potrebujem zdravotnu prehliadku, psychotesty a aj skolenie vodicov??? zatial len tieto otazky, welmi pekne dakujem za odpovede-rady... narad by som podnikal a financoval policajtov cez pokuty ze to a tro nemam... este raz w...dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    sikulkoo Pozri príspevok
    Peknee ranko... potreboval by som zopar odpovedi na zopar otazok... mam zivnost na prepravu osob-8+1, kurierske sluzby... chcem sa spytat: 1,- ja ako osobna autodoprava mozem mat na streche auta biely svetelny transparent na ktorom je napis osobna autodoprava??? 2,-mozem stat vonku v meste- aj medzi taxikmi pokial tam nieje vyhradene miesto pre taxi??? 3,- ake potvrdenia a doklady musim mat pri sebe v aute ked by ma zastavili policajti a kontrolovali ma??? 4,- musim mat na viditelnom mieste cennik mojich sluzieb ak by som mal v aute zmluvu o preprave osob s nejakou firmou??? 5,- pri vykonavani takejto roboty som akoze vodic z povolania a tym potrebujem zdravotnu prehliadku, psychotesty a aj skolenie vodicov??? zatial len tieto otazky, welmi pekne dakujem za odpovede-rady... narad by som podnikal a financoval policajtov cez pokuty ze to a tro nemam... este raz w...dakujem...
    1. môžeš
    2. veľká odvaha
    3. doklady od vozidla, platnú STK a emisnú, oprávnenie na podnikanie /registračná pokladnica/
    4. áno
    k 5 neviem zaujať presné stanovisko.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Keď už ideš podnikať, tak príslušné zákony súvisiace s predmetom podnikania by si si mal naštudovať, ako aj daňové /minimálne/

    sikulkoo je offline (nepripojený) sikulkoo

    seriozne diskretny chalan co ma chut podnikat... ...viac sikulkoo
    ahojte rádcové moji... co ja viem tak je napisane v zivnostenskom, a tak mi aj povedali ze namozem stat len na miestach vyhradenych pre auta taxi... a ze odvaha stat vonku medzi nimi? my si vcelku rozumieme... nemame stym problem, sem tak si dokonca aj robotu dohodime... nevedeli by ste mi ktym predoslim odpovediam poslat nejake linky kde by som si vedel čeknut vsetko a tak... zatial dakujem...

    osobna autodoprava- preprava osob/nie taxi...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.