Zavrieť

Porady

Ako sa dá zistiť rodné číslo?

Zdravým všetkých.
Daný jeden súkromný podnikateľ, ktorý mne dlžný určitou sumou. žiadny s.r.o, ale obyčajný súkromník. Cely vec som dal na súd, ktorý vystavil platobný rozkaz. K dispozícií mám len ICO.
Ale ten podnikateľ, už má ukončenú činnosť. Aby som cely vec mohol dat exekútorovi, potrebujem do návrhu na vykonanie exekúciu napísať jeho rodné číslo, lebo ICO už nie je možné, lebo ako podnikateľský subjekt už neexistuje.

Má niekto nijaký nápad, ako to zistiť?
Usporiadat
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

rodne cislo nie je podmienka na oznacenie "povinneho"

viac pozri tu: http://exekucia.gmgroup.sk/navrh-na-...-exekucie.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

http://www.porada.sk/t87185-kde-skon...bne-udaje.html
sám sa bojíš o svoje údaje ale cudzie by si chcel zisťovať?
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
V čechach na ich živnostenskom registri nie je problem objaviť pri podnikatelovi-fyzicka osoba aj rodné číslo. To len u nas sa z toho urobilo tabu.
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

teoreticky ak vie dátum narodenia, tak by mohol posledné 4 čísla doplniť určitým algoritmom, všetky RČ sú deliteľné 11timi bezozvyšku, alebo skúsiť napísať na centrálny register obyvateľstva do BB, kde by mu mohli poslať aj tento údaj...

ale myslím, že ak vie meno, priezvisko, adresu že je osoba dostatočne identifikovaná na začatie exekúcie...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

U nas sa neda zistit rodne číslo.

nielen preto že SK ale hlavne preto, že ÚNIA.
0 0
szakszlaci szakszlaci

szakszlaci je offline (nepripojený) szakszlaci

Pre: 1Dara: p { margin-bottom: 0.21cm; } Keď som zistil, že podnikateľ končil, tak som zavolal na exekútorsky úrad, kde mne povedali, že síce rodné číslo tam nie je potrebné uviesť, ale jich skúsenosť je taký, že súd pošle výzvu na doplnenie údajov.


Gina Er:

p { margin-bottom: 0.21cm; } p { margin-bottom: 0.21cm; } p { margin-bottom: 0.21cm; } p { margin-bottom: 0.21cm; } Keď tebe budú chodiť rôzne maily už predom vyplnenom údajmi od podvodníkoch, tak neviem,neviem..... Našťastie, po roku prestali chodiť.
Naposledy upravil szakszlaci : 21.08.11 at 19:09
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

ja sa neregistrujem na pochybných portáloch a nevyžiadanú poštu dávam do karantény,na to mám filter. a nereagovala som na to,že máš nejaké problémy s meilami,ja som reagovala na to,že Ty chceš mať svoje údaje pod kontrolou ale na druhej strane žiadaš cudzie údaje.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

szakszlaci Pozri príspevok
Pre: 1Dara: p { margin-bottom: 0.21cm; } Keď som zistil, že podnikateľ končil, tak som zavolal na exekútorsky úrad, kde mne povedali, že síce rodné číslo tam nie je potrebné uviesť, ale jich skúsenosť je taký, že súd pošle výzvu na doplnenie údajov.
mam za to, ze ked sud vystavil platobny rozkaz - tak povinny je identifikovany aj napriek tomu, ze ukoncil podnikatelsku cinnost ako SZCO
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
U nas sa neda zistit rodne číslo.

nielen preto že SK ale hlavne preto, že ÚNIA.
...všetko sa dá ...len treba vedieť a aj chcieť ...
0 0
szakszlaci szakszlaci

szakszlaci je offline (nepripojený) szakszlaci

Neviem, či je dostatočne identifikovaný. Od súdu už jedenkrát dostal vyzvu, aby som doplnil ICO, inác nebude nebude udeleny oprávnenie pre exekútora. /predchádzajúcí, uneho parkoval 4roky a nerobil nic. Teraz som nasel nového./
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
szakszlaci Pozri príspevok
Neviem, či je dostatočne identifikovaný. Od súdu už jedenkrát dostal vyzvu, aby som doplnil ICO, inác nebude nebude udeleny oprávnenie pre exekútora. /predchádzajúcí, uneho parkoval 4roky a nerobil nic. Teraz som nasel nového./
No veľa z tvojich príspevkov neviem vydedukovať. Ty si podnikateľ, keď ti dlhuje peniaze? To ako fakturuješ, keď nevieš základné údaje ako IČO.

Zadaj si sem meno toho podnikateľa, a ak bol niekedy registrovaný, tak tam nájdeš IČO.
http://www.zrsr.sk/zr_fo.aspx

Ak nie tak si zrejme naletel nejakému podvodníkovi.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ak som pochopila stačí ti alebo RČ či dátum jeho narodenia....tak skús napr. menovaný nemá nehnuteľnosť vo vlastníctve? na katastri portále sa dopátraš cez priezvisko a katasr. úrad k jeho dátumu narodenia.....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

szakszlaci Pozri príspevok
Neviem, či je dostatočne identifikovaný. Od súdu už jedenkrát dostal vyzvu, aby som doplnil ICO, inác nebude nebude udeleny oprávnenie pre exekútora. /predchádzajúcí, uneho parkoval 4roky a nerobil nic. Teraz som nasel nového./
V uvodnom prispevku pises, ze ICO mas a mas aj platobny rozkaz ... takze uz ho identifikovali, a kedze bol registrovany na ICO - sud aj exekutor si r. c. mozu zistit na Ziv. registri. Zaklad je postova adresa, kde si prebera postu. Ak pobyt nie je znamy sud ustanovi opatrovnika.

Tomuto nerozumiem: /predchádzajúcí, uneho parkoval 4roky a nerobil nic. Teraz som nasel nového./ - ale to asi nesuvisi so zadanim.
0 0
szakszlaci szakszlaci

szakszlaci je offline (nepripojený) szakszlaci

Pre: marjankaj: Nie som podnikateľ. A ICO je mne nanič, ukončil činnosť.

Pre: Mila123: Tam som skúšal. Výsledok žiadni.

Pre ostatných: Neviem dátum narodenia, viem len meno a adresu, číslo bankového účtu ktorý mal cca. pred 8 rokmi.
0 0
intro intro

intro je offline (nepripojený) intro

IČO je niečo ako rodné číslo - teda identifikuje osobu.
K rodnému číslu sa bežne občan nedostane a nie je ani podmienkou návrhu na vykonanie exekúcie .
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

intro Pozri príspevok
IČO je niečo ako rodné číslo - teda identifikuje osobu.
K rodnému číslu sa bežne občan nedostane a nie je ani podmienkou návrhu na vykonanie exekúcie .
čo tak na matrike
0 1
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

rudopp Pozri príspevok
čo tak na matrike
príď na matriku a povedz: chcem rodné číslo XY Ťa pošlú do teplých krajín
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Gina Er Pozri príspevok
príď na matriku a povedz: chcem rodné číslo XY Ťa pošlú do teplých krajín
skúsiť môže

(ani adresu bežne nedávajú - a vykecal som : ja odtiaľto / MÚ v TT / adresa (sesternicinej svokry ) v Hlohovci )
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
szakszlaci Pozri príspevok
Pre: marjankaj: Nie som podnikateľ. A ICO je mne nanič, ukončil činnosť.

Pre: Mila123: Tam som skúšal. Výsledok žiadni.

Pre ostatných: Neviem dátum narodenia, viem len meno a adresu, číslo bankového účtu ktorý mal cca. pred 8 rokmi.
Ty nie si podnikateľ? A ako sa stalo, že ti dlhuje? Snáď si mu nepožičal pre jeho modré oči?

To si požičal Kamilovi alebo Kamil tebe? Alebo navzájom? Už radšej ani do chladničky nejdem, aby odtiaľ nevyskočil Kamil.
Naposledy upravil marjankaj : 21.08.11 at 20:58
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

marjankaj Pozri príspevok
Ty nie si podnikateľ? A ako sa stalo, že ti dlhuje? Snáď si mu nepožičal pre jeho modré oči?

To si požičal Kamilovi alebo Kamil tebe? Alebo navzájom? Už radšej ani do chladničky nejdem, aby odtiaľ nevyskočil Kamil.
Myslíš z bravčovej konzervy ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať