Zavrieť

Porady

pôžička

Dobrý deň, prosím Vás vie mi niekto poradiť banku alebo niejakú firmu, ktorá požičiava peniaze /potrebujem požičať 1000,-EUR/, ale bez zdokladovania príjmu, nemám totiž žiaden príjem. ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Najskor nebankovky.
    Ponuk mas plny internet,ale s nimi radsej pokoj

    http://www.google.com/search?q=pozic...GHP_sk___SK432




    http://www.financnahitparada.sk/pozicky/
    Naposledy upravil arizona : 22.08.11 at 09:24 Dôvod: doplnenie

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    J@n@ Pozri príspevok
    Dobrý deň, prosím Vás vie mi niekto poradiť banku alebo niejakú firmu, ktorá požičiava peniaze /potrebujem požičať 1000,-EUR/, ale bez zdokladovania príjmu, nemám totiž žiaden príjem. ďakujem.

    Záložne.

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    J@n@ Pozri príspevok
    Dobrý deň, prosím Vás vie mi niekto poradiť banku alebo niejakú firmu, ktorá požičiava peniaze /potrebujem požičať 1000,-EUR/, ale bez zdokladovania príjmu, nemám totiž žiaden príjem. ďakujem.
    a z čoho to chceš splácať,keď nemáš príjem?

    stan1ey je offline (nepripojený) stan1ey

    Poskytujem úvery zabezpečené nehnuteľnosťou. ...viac stan1ey
    Ak by ste mal záujem o pôžičku bez dokladania príjmu (bez overenia na soc. poisťovni) a účelu samozrejme banky sú ochotné financovať aj bez-účelovo, ale určite budete musieť založiť nehnuteľnosť.
    Stačí Vám len nehnuteľnosť v okresnom meste. Ak bývate alebo máte nehnuteľnosť, ktorou budete ručiť mino okresného mesta, tak Vám vie financovať už len nebanková inštitúcia, ale tiež len so založením nehnuteľnosti (aj bez bydliska v okresnom meste).
    Ak zoberiete pôžičku z nebankovej inštitúcie a nebudete ju korektne splácať, tak sa pripravte na obrovskú zmenu života. Nie jeden človek (a mnohý z mojích klientov) zadĺžili svoju rodinu v radách obrovských súm.
    Všetko to začína 1.000€ o rok je to min. 3.000€ a o ďalší to je 10.000€ a človek sa pýta ako to?, veď som pôžičku platil :-)
    Jedna paní, teraj ju riešim a už má všetko skoro v poriatku, si požičiala 1.500€ na náhrobný kameň, pre svojho muža so splátkou 40€/mes. a dôchodok mala 390€ ...
    ... a teraz je tomu 3 roky a má dlhy 15.000€ splátky 410€/mes a dôchodok stále len 390€ :-)
    A všetko to začalo jedným náhrobkom :-)
    Teraz má jeden úver, hypotéku na svoj dom a splátku 150€, síce dostala druhú šancu, ale stačilo to na to, aby zistila, ako sa veci vedia zvrtnúť :-)

    Nič ma do toho samozrejme nie je, ale dúfam, že som viacerým otvoril oči, naozaj to bolo tak a mám takých prípadom kvantum :-) mohol by som písať do bezvedomia ...

    rennka je offline (nepripojený) rennka

    rennka
    Nebankovky urcite nie!!! Jeden nas znamy tiez pozical od nebankovky a takmer prisiel o dom. Rychlo potom zhanal peniaze po znamych aby mohol splatit istinu s 300% urokom.... Dokonca mu aj po splateni este istu dobu posielali oznamenia s vyhrazkami, ze im dlzi!

    Fanie je offline (nepripojený) Fanie

    Fanie
    Určite nie od nebankovky... Podľa mňa by mali byť reklamy v telke na nebankovky zo zákona zakázané... Len zavádzajú a ľudia si od nich požičajú peniaze a potom dopadnú tak ako ste tu písali...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    J@n@ Pozri príspevok
    Dobrý deň, prosím Vás vie mi niekto poradiť banku alebo niejakú firmu, ktorá požičiava peniaze /potrebujem požičať 1000,-EUR/, ale bez zdokladovania príjmu, nemám totiž žiaden príjem. ďakujem.
    ...rodičia , súrodenci , priatelia......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.