Zavrieť

Porady

výkazy mailom do ddp Crédit suisse

nemáte niekto skúsenosti s posielaním týchto výkazov elektronicky do ddp Crédit Suisse ?Aké tam majú mailové adresy? neviem sa prepracovať na stránku Crédit Suisse
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Lanaj
    Ja zasielam na ddp@cslife.sk - zatiaľ som problémy nemala.
    Ich adresa www.cslife.sk
    Na túto stránku som sa dostala, ale nepodarilo sa mi dostať k výkazom pre túto poisťovňu. Prosím poraďákov, ktorí majú toto tlačivo a môžu ho prilepiť na túto stránku o pomoc. Vopred ďakujem.

    Lanaj je offline (nepripojený) Lanaj

    Lanaj
    ondrejvla
    Na túto stránku som sa dostala, ale nepodarilo sa mi dostať k výkazom pre túto poisťovňu. Prosím poraďákov, ktorí majú toto tlačivo a môžu ho prilepiť na túto stránku o pomoc. Vopred ďakujem.

    Originál tlačivo nemám, ale skús si zavolať priamo k nim.
    Mne "vyrobili" výkaz v exceli, vpísali základné údaje a ja tam každý mesiac už len dopisujem zmeny a posielam mailom.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Lanaj
    Originál tlačivo nemám, ale skús si zavolať priamo k nim.
    Mne "vyrobili" výkaz v exceli, vpísali základné údaje a ja tam každý mesiac už len dopisujem zmeny a posielam mailom.
    A keď ťa veľmi ale veľmi poprosím, ak ti zašlem na SS môj mail, môžeš mi preposlať tento výkaz? Potrebujem pre svojho nového klienta zaslať opravné výkazy za tento rok. Ďakujem veľmi pekne.

    Lanaj je offline (nepripojený) Lanaj

    Lanaj
    Toto som našla na ich stránke

    V akom formáte má zamestnávateľ zasielať rozpisy a na akú adresu?
    Novým zamestnávateľom, ktorí s nami uzatvorili zamestnávateľskú zmluvu, bude zaslaný informačný balíček. Informácie je možné získať aj na telefónnom čísle +421 2 5949 1404.
    Rozpisy je potrebné posielať na e-mailovú adresu info.dds@winterthur.sk

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Lenka, ty si môj veľký poklad! A ešte niečo, môj strážny anjel, veľmi mi pomáhaš. Ďakujem a jeden maľovaný...

    Lanaj je offline (nepripojený) Lanaj

    Lanaj
    ondrejvla
    A keď ťa veľmi ale veľmi poprosím, ak ti zašlem na SS môj mail, môžeš mi preposlať tento výkaz? Potrebujem pre svojho nového klienta zaslať opravné výkazy za tento rok. Ďakujem veľmi pekne.
    Takže už nemusím - lenkak urobila za mňa. Ja by som sa k nemu dostala aj tak až v utorok v robote.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    ondrejvla
    Lenka, ty si môj veľký poklad! A ešte niečo, môj strážny anjel, veľmi mi pomáhaš. Ďakujem a jeden maľovaný...
    Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.