Zavrieť

Porady

maju zaplatit 400 €?

Dobry den, brat bol na dovolenke v Tunisu s kamaratmi, mali vypité, rozbili nahodou v izbe sklo na obrazku 1 plastovy stol a 2 stolicky, mali zaplatit 400 €!!! mozu si pytat tolko? maju poistenie v Allianz aj za skodu sposobenu, poistovna preplati z toho nieco, ked to bolo v opitosti? Dakujem F.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    nyta, to slovo náhodou mi pripadá trochu smiešne, lebo toľko vecí naraz sa nedá rozbiť "náhodou".

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    nyta Pozri príspevok
    Dobry den, brat bol na dovolenke v Tunisu s kamaratmi, mali vypité, rozbili nahodou v izbe sklo na obrazku 1 plastovy stol a 2 stolicky, mali zaplatit 400 €!!! mozu si pytat tolko? maju poistenie v Allianz aj za skodu sposobenu, poistovna preplati z toho nieco, ked to bolo v opitosti? Dakujem F.
    ...či som , alebo nie , nech posúdi každý sám ...ale neodpustím si nasledovné , no zároveň nemienim ani mentorovať takúto stupídnu otázku , len sa opýtam :

    náhodou ....????????
    - v izbe sklo na obrázku
    - plastový stôl
    - 2 stoličky

    To teda musela byť bohovská náhoda ....

    Vypité ????....skôr by som inak nazval ......

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Pokiaľ viem alianz neposudzuje či to bolo v opilosti alebo nie.Ale to či to bolo úmyselne ,alebo neúmyselne ,nádodne.

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    ja mam skusenost z rhodosu, po navrate na izbu sme nasli na zemi rozbite zrkadlo v kupelni ... podla hotela sme to urobili my a az posledny den pred odchodom nas zacali vydierat ze bud zaplatime alebo zavolaju policiu ...

    zaplatili sme, doma som priniesol do Unionu bloček z registracnej pokladne z hotela (to jedine sme dostali ako potvrdenie) a o 2 tyzdne som mal peniaze na ucte ...
    poistovna odo mna nic ine nechcela ani neskumala ... to ci si skodu skutocne overovali v hoteli netusim ani ma to netrapilo ...

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    buchač Pozri príspevok
    ...či som , alebo nie , nech posúdi každý sám ...ale neodpustím si nasledovné , no zároveň nemienim ani mentorovať takúto stupídnu otázku , len sa opýtam :

    náhodou ....????????
    - v izbe sklo na obrázku
    - plastový stôl
    - 2 stoličky

    To teda musela byť bohovská náhoda ....

    Vypité ????....skôr by som inak nazval ......
    Predstavte si tu náhodu v zrychlenom móde ako v ciernobielej komédii

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    nyta Pozri príspevok
    Dobry den, brat bol na dovolenke v Tunisu s kamaratmi, mali vypité, rozbili nahodou v izbe sklo na obrazku 1 plastovy stol a 2 stolicky, mali zaplatit 400 €!!! mozu si pytat tolko? maju poistenie v Allianz aj za skodu sposobenu, poistovna preplati z toho nieco, ked to bolo v opitosti? Dakujem F.
    A bol tí isto NÁHODOU brat?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Je jedno kto to bol.poistné v poistovnach je nekresťansky vysoké.A pol deci pri teplotách v Tunise sa rovná 3 deci na Slovensku to sa to potom ľahko preženie.Pokiaľ nenapísali do faktúry že bol na mol tak nevidím problém prečo by poisťovňa nemala hradiť škodu.

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    220870 Pozri príspevok
    Je jedno kto to bol.poistné v poistovnach je nekresťansky vysoké.A pol deci pri teplotách v Tunise sa rovná 3 deci na Slovensku to sa to potom ľahko preženie.Pokiaľ nenapísali do faktúry že bol na mol tak nevidím problém prečo by poisťovňa nemala hradiť škodu.
    Jasne, že mu preplatia, niet o čom...

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    jednoducho niekomu po pár pol deci odrazu narástli svaly...
    každý si to vybíja ináč :-)))))))))))))))))))))))))))))))

    rudopp je offline (nepripojený) rudopp

    Vylúčený člen rudopp
    Nandrolon Pozri príspevok
    jednoducho niekomu po pár pol deci odrazu narástli svaly...
    každý si to vybíja ináč :-)))))))))))))))))))))))))))))))
    Niektoré potom dávajú príspevky na Poradu .

    vemak je offline (nepripojený) vemak

    vemak
    220870 Pozri príspevok
    Je jedno kto to bol.poistné v poistovnach je nekresťansky vysoké.A pol deci pri teplotách v Tunise sa rovná 3 deci na Slovensku to sa to potom ľahko preženie.Pokiaľ nenapísali do faktúry že bol na mol tak nevidím problém prečo by poisťovňa nemala hradiť škodu.
    V Tunise som bol 8x s toho 5x s partiou, a žiaľ all inckl.+ slniečko robí svoje, no nikdy sme náhodou nerozmlátili izbu. A práve aj pre plnenie takýchto náhod je poistné vysoké.
    A celkovo že: "mali by zaplatiť, musia, atd" ,nie je skôr choré vôbec si žiadať takú škodu preplatiť? veď keď už som taký hustý že dokážem aj stoličku, aj zrkadlo...rozmlátiť tak som chlap, a dokážem niesť za to aj následky, či to už bez alkoholu sa zas stávam sám sebou?!

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    buchač
    ...či som , alebo nie , nech posúdi každý sám ...ale neodpustím si nasledovné , no zároveň nemienim ani mentorovať takúto stupídnu otázku , len sa opýtam : a dobre robíš

    náhodou ....???????? ani náhodou, ale riešil by som to otázkami:
    - v izbe sklo na obrázku Bolo z bezpečnostného skla? Bol obrázok správne upevnený? Bol obrázok v normalizovanej výške?Ak NIE, NIE, NIE = nie je čo riešiť, je to chyba hotela.
    - plastový stôl Bol stôl stabilný? Bol stôl patričnej veľkosti? Ak NIE, NIE - viď odpoveď vyššie!
    - 2 stoličky Mali uvedenú nosnosť? Neboli náhodou poddimenzované? Ak NIE, ÁNO - viď odpoveď vyššie, vyššie!

    To teda musela byť bohovská náhoda ....

    Vypité ????....skôr by som inak nazval ......spoločensky unavený

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ....no comenntario .......zabil si ....K.O. zadrel....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.