Zavrieť

Porady

obchodný zástupca

ak sa vykonáva práca na živnosť (napr. pracuje pre poisťovňu), môžu si zaúčtovať nákup obleku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Nie je na túto tému rovnaký názor . Niekto môže povedať áno , niekto zasa nie . Ak si uplatníš oblek , tak to musí vedieť v prvom rade obhájiť sam podnikateľ , že prečo má oblek vo výdavkoch . Je to len na jeho obhajobe a rozhodnutí takýto oblek viesť v účte . Potom pri prípadnej kontrole zistí či mal dosť silné argumenty .
    Aj daňová kontrola nemá jednotný názor na takto uplatnený výdaj .

    To je môj pohľad na vec .

    *Fénix je offline (nepripojený) *Fénix

    Znovuzrodený z popola. *Fénix
    Nechcem otvárať novú tému,preto moju otázku kladiem v tejto téme . V prípade ,že na ňu dostanem odpoveď,otázku môžem po dohode aj s odpovedajúcim poraďákom vymazať ,aby nemýlila iných.

    Prosím Vás,neviete náhodou ,predajom čoho sa zaoberá firma" PARTNERS" v Lučenci?
    Ďakujem všetkým za prípadnú odpoveď.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    V Lučenci mi našlo len firmu PARTNER a je to toto:

    Partner - Činnosť organizačných a ekonomických poradcov, sprostredkovateľská činnosť, reklamná a propagačná činnosť, vedenie účtovníctva.

    svedia je offline (nepripojený) svedia

    svedia
    Asi som to zle zaradila.. ale taku tému som nenašla.
    Má niekto z Vás skúsenosti s prácou ako obchodný zástupca stavebnej sporiteľne? Mám takú ponuku aj do poisťovníctva do kancelárií. ..ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.