Zavrieť

Porady

Prispevok z UPSVaR-podnik.plán-príjmy a vydaje - pomoc

dobry den prajem

Robim si podnikatelsky plan na upsvar na pomocneho murara..a neviem si rady..mam si tam cisla len tak vymysliet? viem si predpokladat trzby a vydaje ale nie je tu niekto kto by mi to vyplnil? mam to v exceli urobene, chybaju mi len niektore polozky..

prosim

dakujeeeeeeeeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Prečo si chceš niečo vymýšľať. Ak neide o "vytiahnutie" peňazí z Úradu práce, aj pomocný murár musí mať predstavu, čo z toho príspevku chce kúpiť, resp. na čo ho chce použiť. Ak absolvoval školenie, návod určite dostal. Neviem, či UP už v čerpaní uvažuje s pripravovanými zmenami v zdr. a sociálnych zákonoch a dani z príjmov, keď napr. odvody by nemali byť daňovým výdavkom.

    Čo sa týka príjmov, tak tiež musí mať predstavu kolko asi mesačne na živnosť zarobí a podla počtu mesiacov podnikania - ľahko zistíš ročný zdanitelný príjem.

    Ktoré položky ti chýbajú ?

    marty37 je offline (nepripojený) marty37

    marty37
    uz mi nechybaju ziadne..a mrzi ma ze to vyznelo ze chcem vytiahnut peniaze ale nie je to tak :-D

    ja tu zivnost robim uz roky, dokonca nie pomocneho ale majstra...mam 20rocnu prax, avsak kvoli tomu ze nemam vyucny mi nedaju inu zivnost ako pomocneho murara..
    a podnikam uz 6 rokov, ale potrebujem nove stroje a naradie a kvoli zlej situacii v stavebnictve som nemal dostatocne financie na obnovenie opotrebenych strojov a preto som si musel zivnost pozastavit..

    ja si viem vsetko vypocitat, ale skolenie nebolo este ziadne..len ma prist na zaciatku septembra uz s planom..mal som len kratke asi dvojhodinove skolenie..to je vsetko??

    no proste mam to vypocitane, len neviem ci dobre..jedine co by som potreboval je skontrolovat to :-D

    marty37 je offline (nepripojený) marty37

    marty37
    dakujeeeeeeeeeeem :-D

    tie trzby pravdepodobne budu o dost vyssie..ale myslite ze je vyssie uviest nizsie alebo vyssie? ono musite pochopit ze u murara to zavisi od poctu zakaziek a ten sa nikdy neda predvidat..da zhruba..

    no ale tak ci tak dakujem velmi :-D

    a naklady na reklamu myslite ze su dobre odhadnute?? mojim nakladom budu len letaky co si zaplatim na inzertnych stlpoch a zvyraznovanie inzeratov na internete..mozem si to tam zahrnut??

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ak si chceš pozrieť, či počas prihlásenia nie je v téme nový príspevok, stlač na lište obsluha - dnešné príspevky
    Naposledy upravil veronikasad : 29.08.11 at 16:34

    marty37 je offline (nepripojený) marty37

    marty37
    bohuzial sa mi neda..neviem preco :-D ale mozme cez email ak by vam to nevadilo..
    marty37@azet.sk

    ta dan, to som nevedel ani ja, ale potom som nasiel na nete podobny vykaz a tam to bolo vypocitane ako z prijmu...a ako to mam teda upravit?,

    Prispevok z UPSVaR-podnik.plán-príjmy a vydaje - pomoc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.