Zavrieť

Porady

Mobilný telefón ALIGATOR D900 Dual SIM

Ahojte Uvažujem nad kúpou tohto telefónu, no nenasla som naň poriadnu recenziu. Má ho niekto? Ako ste s ním spokojní? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    frederyka je offline (nepripojený) frederyka

    frederyka
    Designinka Pozri príspevok
    Ahojte Uvažujem nad kúpou tohto telefónu, no nenasla som naň poriadnu recenziu. Má ho niekto? Ako ste s ním spokojní? ďakujem
    Čím ťa zaujal tento DUAL?

    Mám dobrú skúsenosť so Samsungami. Z tých lacnejších odporúčam http://fony.sk/index.php?podstranka=...o_kategorie=10

    Designinka je offline (nepripojený) Designinka

    Designinka
    Brat ide robit do anglicka a dual simkovy mobil by sa mu zisiel. vela penazi nan vyplieskat nechce. Tento ma podla popisu dost funkcii ktore by vyuzil a za tie peniaze... co dodat. Este aj celokovove telo mi je sympaticke... K inemu, podobnemu modelu aligatora, som vsak citala ze sa tam napriklad neda zmenit typ zvonenia. Co mi na dnesnu dobu prislo priam neuveritelne a zasmiala som sa... Netusim vask ako je na tom tento. Zda sa, ze tu nikto s nim nema skusenosti. Ale dakujem

    Mobilný telefón ALIGATOR D900 Dual SIM

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.