Zavrieť

Porady

Cysty v prsníku

Ahojte poraďáci, obraciam sa na Vás len tak, že sa možno nájde niekto kto mi skráti čakanie na výsledky a možno mňa povzbudí vďaka svojim skúsenostiam. Som pár dní po odstránení podozrivéj cysty v prsníku. Prvá histológia hneď po operácii nepotvrdila nič zhubné, onkomarkery mám v poriadku, ale čakanie na podrobnú histológiu je nekonečné. Najprv som si myslela, že keď prvá histológia nič zlého nepotvrdila, bude všetko v poriadku, ale to čakanie a rôzne príbehy čo som si prečítala na nete mňa trošku spochybnili. Preto som sa rozhodla napísať sem ss tým že sa snáď stretnem s pochopením. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ďakujem. Aj tieto príbehy mám už prečítané. Ja v kútiku duše si nič nepripúšťam, ale užiera to. v rodine som sa starala o onkologicky chorého, viem čo to obnáša a možno, že to mňa viac desí. Ale on bojoval skutočne veľmi statočne, preto si hovorím, že nech bude ako bude nevzdám sa ani ja. Len ja nemám pri sebe nikoho takého ako som bola ja vtedy. A sama neviem či budem mať toľko síl na všetko, ak by to bolo treba.

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Neboj, bude to OK. Mne už cysty z prsníka vyberali dvakrát pred rokmi. Chodím pravidelne na kontroly a je to v poriadku.
    Veď aj ja dúfam. A ak nie, verím, že sa to chytí v začiatku. Medicína v tejto oblasti je už ďaleko. Poznám aj vo svojom okolí niekoľko žien, ktoré si prešli všetkým a dnes chodia do práce a sú opäť tie veselé ženy plné života ako kedysi dávno.

    lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

    lienocka001
    jesen2011
    moja mama bola na takomto zakroku zaciatkom leta a tiez jej brali tri cysty tiez mala ako ty tie prve histologie negativne a bolo to nakoniec aj cele negativne aj tie vysledky co sa dlhsie cakali nemusis mat strach... ak je ta prva hsitologia ok tak by to malo byt ok...

    ja tiez cakam ale este len na sono... bola som na vysetreni na klenovej /nasla som si hrcku / a dali mi termin sona az o 10 dni takze este cakam..
    moja mama chodila na tieto sona dlho a viac krat jej to aj odsavali... a cysty by mali byt ok...
    ja osobne ze nemam cystu ze je to nieco ine tuhe take pevne... tak uvidim co ..
    ale najdolezitejsie je asi sa velmi nestresovat ... a nemysliet na to mne v tom pomaha to ze deti uz idu do skoly skolky a okolo toho je vela starosti...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.