Zavrieť

Porady

hlas

Prosim Vas,pomožte mi.Moj syn vymazal nejake ikonky z počitača.Teraz mi neide hlas.Stale mi vypisuje,že Failed to load library MSACM32,dll,alebo Aplikace nemohla byt spuštena,protože součast MSACM32.dll nelze najit.Potiže pravdepodobne odstranite opetovnou instalaci aplikace.Ale akej aplikacie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    eneje je offline (nepripojený) eneje

    eneje
    Vo Windowse nemam subor msacm32.dll.Ale ukazuje mi aj viacej takych,že TASKKILL.EXE-ani to nelze najit.ešte je toho viac.A ked pri tom druhom kroku napišem cm aj na to mi vypiše,že taky soubor nelze najit.čo mam robit?Aj pri začiatočnom spusteni mi vypisujenejake sučasti nelze najit.ja to odokezujem a windows sa spusti ale počas spustenia mi tiež ukazuje,ked niečo chcem inštalovat,alebo pozriet film,hlas mi ide ako z tunela,a obraz ako keby bol zakodovany.

    eneje je offline (nepripojený) eneje

    eneje
    Dakujem,už mam aj skype,aj ikonku skype pri hodinkach aj ikonku hlasitosti.Super.Ale,dala som testovat cely počitač na antivirus,a po hodine a pol testovania mi vyhodilo,že tieto subory nemohli byt otestovane,lebo sa nenasli:rasman.dll,algo.dll,aswcmnbs.dll,aswcmnis. dll,aswcmnos.dll,aswengin.dll,aswrep.dll,aswscan.d ll.čo to znamena?to všetko si musim nanovo stiahnut?Ešte som si skusila zapnut nejaky film,ale zvuk ide tak,že hudbu počut priliž a rozpravanie počut velmi slabo.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    To neznamená, že tam nie sú, len antivírus k nim má zablokovaný prístup, preto ich netestoval. Mám dojem, že sú to knižnice ESETu (tie nemusí testovať,lebo sú jeho "zdrojom" informácií).

    eneje je offline (nepripojený) eneje

    eneje
    nelze spustit službu šifrovani,uvedeny modul nebyl nalezen.toto mi vypisuje .čo s tym?prosim vas,poradte mi.dakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.