Zavrieť

Porady

Daňová povinnosť v Google AdWords a ich 40€ karta "zadarmo"

Túto otázku som položil aj priamo na fórach Google, ale každopádne rád by som vedel čo najviac poznatkov, aby som si bol istý, či sa na zadarmo využiteľných 40€, ktoré mi prišli ako karta s kódom do schránky, nepopálim.

Čiže:

"DPH bude automaticky zahrnutá do vašich nákladov na službu AdWords." týmto začína informácia priamo od Google v rámci využívania AdWords na nekomerčné účely, domnievam sa teda, že nejaké DPH či iné poplatky budú zahrnuté, rsp. odpočítané z tých 40€, ktoré mám na účte. Kedže mám nastavenú manuálnu platbu, počítam, že po minutí spomínaných 40€ sa reklamná kampaň zastaví a mňa by žiadna faktúra ani nič čakať nemalo. Mýlim sa, či ako to vlastne celé je?

Snáď nie som OT.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Je to tak, proste tým chceli povedať, že tých 40€ je vrátane DPH. Ja som ten kupón už využil, minul som tých 40€, a potom sa kampaň zastavila, lebo som im vlastné peniaze neposlal.

    Daňová povinnosť v Google AdWords a ich 40€ karta "zadarmo"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.