Zavrieť

Porady

Nefunkcna mozilla?

Mam nasledovny problem: na PC som si aktualizoval mozzilu na najnovsiu verziu, teda 6, chcelo to restart pc tak som restartoval a po restarte pri akomkolvek pokuse spustit mozzilu odomna vypytuje restart s hlaskou ze restart je potrebny pre dokoncenie aktualizacie. Snazil som sa vymazat mozzilu cez "pridat/odobrat programy" ale ako nahle som klikol na odobrat, opat vyskocila hlaska ze restart je potrebny pre dokoncenie aktualizacie.... tato hlaska proste stale vyskakuje ked chcem spravit nieco s mozzilou... cez IE, operu ci chrome internet ide ale akonahle sa prepaja na mozzilu vyskakuje ta hlaska a restartne mi PC. V com moze byt chyba? Treba prepisat nieco v registroch? Za odpoved vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    1. chod na C:\Program Files\Mozilla Firefox
    2. vymaz vsetky subory s priponou .upgrade a .delete
    3. skus odinstalovat Mozillu
    4. daj vediet, ako si dopadol

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    A ked stiahnes cez iny prehliadac novy instalacny balik mozilly a skusit dat uplne novu instalaciu? Nastavenia, zalozky atd by ti mali ostat.

    fortun21 je offline (nepripojený) fortun21

    fortun21
    no ved toto, ze som mozzilu vymazal cely priecinok v program files ale ked idem cez pridat nebo odebrat tak stale ju tam eviduje a ked dam tam odstarnit tak pyta restart .... akokeby docasny subor to berie alebo neviem...

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    Alebo je odinstaluj cez Revo uninstaler free tam sa to da vynutit a celu ti ju vymaze aj z registrov. Ale to uz prides aj o tie zalozky a rozsirenia atd.

    tomi797 je offline (nepripojený) tomi797

    tomi797
    Skús vymazať aj celý svoj profil, kde máš uložené všetky dočasné súbory, heslá, záložky, cookies a podobne.

    Kde hľadať profil vo svojom PC nájdeš tu:
    Umiestnenie profilov v závislosti od OS
    Windows 95:
    C:\windows\Mozilla\Firefox\Profiles\(názov profilu)
    Windows 98/Me:
    C:\windows\Application data\Mozilla\Firefox\Profiles\(názov profilu)
    Windows 2000/XP:
    C:\Documents and settings\(meno používateľa)\Application data\Mozilla\Firefox\Profiles\(názov profilu)
    Windows Vista/7:
    C:\Users\(meno používateľa)\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Pr ofiles\(názov profilu)
    Linux:
    /home/(meno používateľa)/.mozilla/firefox/(názov profilu)
    MacOS:
    /Users/(meno používateľa)/Library/Application Support/Firefox/Profiles/(názov profilu)
    (tieto cesty sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia systému)

    (zdroj: mozilla.sk - mám málo príspevkov, nemôžem posielať priamo linky)

    Samozrejme vymazaním profilu prídeš o všetky vyššie spomínané údaje, preto ak tam máš niečo dôležité, pre istotu si to zálohuj.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.