Zavrieť

Porady

Počúvate rozhlasové vysielanie ?

Rád by som poznal Vaše názory na vysielanie súkromných rádií na Slovensku

programová skladba, playlist, kvalita moderátorov , témy vysielania

a podobne.

Ďakujem za ochotu podieľať sa na diskusii.
Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Mne napriklad vadí určitá ošúchanosť, miestami až primitivita, čo sála z vysielania rádia VIVA.

Vraj "najlepšia hudba všetkých čias"
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Všetky stanice sú po čase "ošúchané". Jedny z najhorších sú Fun radio, Expres.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No mne vadi osuchanost a primitivita vsetkych komercnych radii. Ta zanrova zameranost je naozaj velmi uzka, obcas pocuvam Expres kvoli dopravnemu servisu, ale obycajne to hned po spravach vypnem a dam si nejake CD.

Ked som vozil v aute deti, ktore rastli do puberty, tak som sa obetoval, a pustal som tie stanice, oni mali vzdy nejaku "coolovu", raz to bol Expres, potom Fanko... podla toho, co pocuvali kamarati - stadovity efekt. Ale ked som pocas jednej cesty pocul nejaku tu istu Shakiru po 15ty raz, tak som uz nevydrzal a vypol to.

Teraz som si povedal, ci aj nahodou ja nie som na vine, ze tie deti su take obmedzene. Trocha som im nieco vysvetlil, a zacali sme pocuvat klasiku. Teraz uz same decka (prave vyrastaju z poberty) pytaju nejaku dobru klasiku hned, ked sadneme do auta. Samozrejme na to je treba dobry zvuk a tiez tiche auto, inak sa to pocuva zle.

Lenze nezijeme v civilizovanejsej casi Europy, takze klasiku mozete u nas pocuvat iba z CD, rovnako napr. jazz. Co sa tyka tych radii, tak zostava ina "dedkovsky" SRO, kde obcas chodia zaujimave debaty, takze ja v aute pocuvam SRO, moje CDcka a na Expres mi prepne na 40 sekund iba ked mam aktivovane "TA".

Mimo auta radio nepocuvam, nemam cas. U nas vo firme som akekolvek pocuvanie radia zakazal.


0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Letko Pozri príspevok
Všetky stanice sú po čase "ošúchané". Jedny z najhorších sú Fun radio, Expres.
Práveže program "Adela a Sajfa" srší vtipom a dá sa dobre počúvať vďaka

pohotovej a bystrej Adele a jej bonmotom a odkedy FUN-ko vysiela menej černošskeho rapu a prekladá playlist skladbami oldies, tak sa dá celkom dobre počúvať.

Rovnako tiež "Hemendex-najlepšie raňajky v eteri" na Exprese sa tiež dalo dobre počúvať , Ďuro a Djuro su pani moderátori.

Najviac neznášam M.Žikavskú a Martinku Záchensku z VIVY

ich osobnostný prejav je falošný,neúprimný a ťažko-preafektovaný,

Žikavská je detinská a Záchenska rozpráva akoby strieĺal zo samopalu ,pripadá mi,že ked vysiela je pod veľkým stresom.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
SRo 1, Devín a Rádio FM - moja top 3.
Na jednotke sú zaujímavé rozhlasové hry, Pozor zákruta,...
Na Devíne vážna hudba, hudba z filmov,...
Na FM je elektronická hudba, niekedy aj vážna hudba.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

V priloženom súbore zmeň koncovku na .m3u a otvor v nejakom prehrávači. A nepotrebuješ 250x za hodinu počúvať "prajem Vám dobré ráno", "dobrý deň", "hráme iba hity" a iné frázy. Expres sa nedal počúvať nikdy, Viva sa už nedá počúvať vďaka moderátorom, SRo má aspoň nejaký obsah ale v poslednej dobe nejak tlačia hudbu pre násť-ročných, neviem čo tým sledujú.
0 0
platro platro

platro je offline (nepripojený) platro

Ja si občas pustím Nočnú pyramídu na SRO1. Ak mám šťastie tak narazím aj na zaujímavú tému.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
[QUOTE=Indeed;1843123]Práveže program "Adela a Sajfa" srší vtipom a dá sa dobre počúvať vďaka


koľko ľudí, toľko chutí, veru že ani ja ich nemusím, oni nezabávajú poslucháčov, ale sami si kecajú medzi sebou a rehocú sa jeden na druhom
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Letko Pozri príspevok
Všetky stanice sú po čase "ošúchané".
...svojho času som ťahal 24 - ky ...

Jediným spoločníkom bolo rádio ...
No či som ladil tu alebo tam , všade tá istá hudba ...počas jednej šichty sa jedna skladba dala počuť aj 3-5 krát za jednu hodinu ...

O tých reklamách radšej pomlčím ...

Na tie kydy radšej nereagujem ...

Takže tiež len to rádio " Expres " ...vypočujem si ,aká je hlavne situácia v Bratislave , aj keď som na druhom konci Slovenska .......a ďalej len CD hučí ...
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
Tak ja počúvam hlavne Reginu, asi to bude vekom...a to kvôli folklóru, jubilantov alebo jebulantov ako im svojho času kládol Julo Viršík, počúvam z nostalgie, keďže vo mne vyvolávajú spomienky na detstvo. V partii to trpia alebo nadávajú, ale ja som šéf tak čo! V sobotu idú dobré relácie na SRO, v nedeľu doobeda takisto, voľakedy pustili aj RND. V aute u nás kvôli dopravným správam občas Expres, v ČR a HR radšej verejnoprávne rádiá a keď sme robili v SL, najlepší príjem bol z PL, to sme sa nasmiali na reklamách.
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

ráno v aute CD s angličtinou, cez deň v práci VIVA, popoludní (alebo k večeru) v aute VIVA, v sobotu-nedeľu v kuchyni Sro. Už som asi stará ale FUN-ko a Express už pár rokov nemusím - asi nestárnu so mnou :-)
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

v aute čokoľvek, akúkoľvek stanicu, kým hrajú. mám to len tak v pozadí, moc nevnímam, šoférujem
ale neznášam, keď vediem vozidlo a veľmo kecajú, aj 10 - 15 min, jedno kto, strašne ma to nudí a ruší
to si radšej obľúbené mp3 pustím
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Ja mám momentálne v aute naladené jemné melódie...
0 0
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
slovenský rozhlas
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Rádio Piešťany
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Rádio BETA
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

jemné melódie.....ale už mi začínajú liezť na nervy,veľa pesničiek sa opakuje,zdá sa mi,že Robo Grigorov si to platí,aby ho tam hrali
skúšala som aj iné rádiá,ale poznatok je rovnaký,na každom komerčnom rádiu majú niekoľko interpretov,ktorých hrajú do blba.....jemné melódie mi takýmto spôsobom zhnusili pesničky z Hriešneho tanca.Moderátorov nekomentujem,to je des,ja to už ani nevnímam.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Nepočúvam, aj keď rádií máme doma niekoľko, ale sledujem príspevky v tejto téme, či mám začať .
Opravujem sa, počúvala som na magnetickej rezonancii, len neviem, akú stanicu, skôr som vnímala iné zvuky... .
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Slovenský rozhlas najmä cez víkendy, rozhlasové hry,Boris Filan, zábavné relácie a zákruta.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..ano, pocuvame, manzel slovensky rozhlas..ja expres a jemne melodie, alebo kde dobre hraju..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať