Zavrieť

Porady

Oplatí sa predplatné?

Rozmýšľam, že si predplatím knihy poradca podnikateľa. Kedysi sme ich odoberali vo firme a celkom som si to pochvaľovala. Odoberá tieto knihy niekto a aký má na ne názor?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Treba rozlíšiť - Poradca podnikateľa a Poradca sú dve odlišné periodiká, s odlišným vydavateľom. Poradca podnikateľa odčlenil odborné témy a vytvoril ďalšie periodiká -- dane, práce a mzdy, DPH a pod, čo teda aj viac stojí a témy sa môžu opakovať.
    Naproti tomu Poradca ostal v jednom, čo mne osobne vyhovuje. Čo sa týka draka je fajn, no je viac menej úzko špecializovaný a rozsahom nestačí na Poradcu.

    indeide je offline (nepripojený) indeide

    Vylúčený člen indeide
    Zelkaem Pozri príspevok
    Rozmýšľam, že si predplatím knihy poradca podnikateľa. Kedysi sme ich odoberali vo firme a celkom som si to pochvaľovala. Odoberá tieto knihy niekto a aký má na ne názor?
    Podľa toho či niečo vieš / poznáš Jaspi

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Ja mám predplatné na Poradca, okrem mesačného periodika a Zákonov je v tom aj elektronická verzia na CD, ktorá je pre mňa veľmi prospešná.

    rennka je offline (nepripojený) rennka

    rennka
    U nas vo firme sa roky platil poradca, aj prace a mzdy a dane aodvody. Avsak po neustalom zvysovani predplatneho (aj ked oni stalym odberatelov poskytuju zlavu ) a casto sa opakujucich statiach, bola tato ,,lituratura" zrusena a zaplatili pristup na draka. Je lacnejsi a su v nom vsetky zakony, ktore k praci potrebujeme.

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Mám ten istý názor ako JankaO, mám tiež iba Poradcu, je v ňom všetko zhrnuté a je prístupný na internete. Mám ho už roky a som s ním spojná.

    Oplatí sa predplatné?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.