Zavrieť

Porady

Podnikatelsky napad. Uspeje? Neuspeje?

Ahojte. Potreboval by som prediskutovat nasledovne.
Mam zopar stranok, ktrorym davam celkom slusne nadaje. Ale..

V podnikani som neskuseny, a preto by som sa chcel poradit so skusenymi zabahnutymi poradakmi, ako maju nazor na moj podnikatelsky napad

takze,

1. podnikatelsky napad sa tyka internetoveho obchodu. Uz som zacal s tym temu davnejsie, ale obchod nebol hotovy, sice momentalne je hotovy na cca 70%
http://www.groom.sk

Obchod je odlisny od ostatnych eshopov v tom, ze to nieje obycajny eshop, ale virtualne obchodne centrum, ktore moze zastresovat neobmedzene mnozstvo podnikatelov.

2. podnikatelsky napad sa tyka Poradenskeho portalu. Nieco v style Porady. Lenze, porada je priliz zlozita, takze snazil som sa urobit nieco jednoduchsie v style, otazka -> odpoved. jednoducha registracia, jednoduche poradenstvo Napriklad niekto bude chciet vediet, ako sa chovaju pstrosy. Podla kategorie zada svoju otazku, a niekto , kto ma s chovom skusenost, mu jednoducho odpovie.
Vsetko je uplne prehladne, a jednoduche v orientacii

http://odpovedaj.sk/

Co sa tychto napadov tyka, neviem, ci sa da z niecoho podobneho vyzit, alebo aspon nejaky ten centik zarobit.

kritika?
vdaka
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár. 220870
Toto internetove forum vzniklo z malého počtu úzko zameranej skupiny účtovníkov.Pôvodne bolo len o účtovníctve ďalej sa rovetvilo tak ako ho vidíš dnes.Asi nedosiahneš úspech tým že budeš diskutovať o všetkom naraz.Buď sa zamoceš vo všakovakých témach alebo to zapadne prachom skôr ako si to niekto prečíta.

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

mixal1
myslis tym odpovedaj.sk?
stranka funguje na tom principe, ze zobrazia sa iba tie otazky z tych kategorii, ktore su diskutovane najcastejsie, a ostatne su skyte pred ocami verejnosti. Cize funguje to steb-by-step.

co sa tejto porady tyka, tu v najblizsej buducnosti asi tazko nieco prekona. Lenze, to sa tyka len stranok odborne zameranych.

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
1. neuspeje
2. neuspeje

Mozno to znie drsno, ale je to tak.

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

mixal1
dik, ale uz mam zaujemcu na oba projekty tu z porady.
a za dobru cenu.


drsne, ale je to tak

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

mixal1
to urcite nie. pokial by to bolo plne funkcne, tak to by bola reklama.

lenze napriklad odpovedaj.sk som dokoncil iba dnes, a ihned som s tym siel na poradu, co si o tom budu ludia mysliet.

neviem preco si myslis, ze si robim reklamu. ako inak by som ukazal stranky? samozrejme, ani jednu z tychto stranok nedavam, ani neponukam na predaj, ani nikomu ich nepredam. kto chce, nech si stranky urobi.

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

blavaciko
Poviem ti takto, v pripade vyuzivania open source rieseni dodrzuj aspon licencne podmienky.

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

mixal1
jop lenze to nieje open source, ale cs cart multi-vendor edition za dost penazi.
a footer si mozem menit akokolvek chcem
iba pre "Community" edition je potrebne zaplatit poplatok za "powered by"

http://www.cs-cart.com/free.html
Naposledy upravil mixal1 : 08.09.11 at 20:09

srska je offline (nepripojený) srska

srska
mixal1 Pozri príspevok
jop lenze to nieje open source, ale cs cart multi-vendor edition za dost penazi.
a footer si mozem menit akokolvek chcem
iba pre "Community" edition je potrebne zaplatit poplatok za "powered by"

http://www.cs-cart.com/free.html
ehm, a čo povedia zajtra na úpv za to r-ko?

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

blavaciko
ano, cs-cart je mozno ok
ale tvoji klienti na mixaldesign.sk chapu vyznam GPL v2 licencie ktorou sa im snazis vytvarat stranky wo wordpresse a jeho sablony nelldesign.sk a pod?

Ak ano, potom je samozrejme vsetko v poriadku.

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

mixal1
o akej licencii wordpress to rozpravas? ale naozaj, vazne.

vies, je moznost zaplatit si developer licencie za stovky a stovky euro bez akychkolvek obmedzeni. Co ak take nieco mam?

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

blavaciko

daj mi link na developersku licenciu na wordpress core... schvalne... kedze je nativne distribuovany pod licenciou, ktora dovoluje jeho sirenie aj komercne, pochybujem ze existuje dev licence za "stovky a stovky eur"



a teraz k teme, tiez si myslim ze neuspeje

srska je offline (nepripojený) srska

srska
mixal1 Pozri príspevok
oo to R-sko som si dal naschval.
tak daj pozor aby ťa niekto s naozajstným r-kom nepredbehol v registri oz na úpv. (to len rada) a keď nebudeš surfovať na porade, tak si prečítaj zákon o používaní ochranných známok

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.