Zavrieť

Porady

Pripajanie na pocitac v LAN pomocou teamviewer alebo remote desktop

Dobry den,

potrebujem sa pripojit z jedneho pocitacu na druhy cez LAN. V obidvoch pripadoch (teamviewer a remote desktop) sa mi podarilo uspesne pripojit lenze spojenie potrebujem zlepsit pretoze potrebujem 100% kontrolu nad pocitacom ako je napriklad ovladanie nejakej hry ci pozeranie HD filmu.

Cez teamviewer som bez problemov pozeral youtube, ale ostatne uz nezvladol. Co sa tyka Remote desktopu bolo horsie ako teamviewer co ma prekvapilo. Vsetko sekalo akoby som nemal nainstalovane ovladace na grafiku a tu mi ani hru nespustilo z neznameho dovodu.

Rozmyslal som ci to nebude nahodou kvoli mojmu routeru, ale stale mi nejde do hlavy preco bol remote desktop bol horsi ako teamviewer.

Potrebujem najst nejaky sposob ako zlepsit spojenie. Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Podla mna nejdes na to dobre
    Tieto softy nesluzia na to co pozadujes, su to len zobrazovace vzdialenej plochy
    Skus si medzi tymi PC nastavit zdielanie a film mozes streamovat po sieti. Hry neviem ako funguju, ale cez remote desktop asi tazko

    dykeer je offline (nepripojený) dykeer

    dykeer
    Teamviewer používam už dlhšie a zatiaľ som nemal žiadne problémy. Je treba si uvedomiť, že využívaš server tretej strany (Teamviewer), pomocou ktorého prebieha komunikácia. Preto môže byť prenos obrazu spomalený, hoci ste na jednej LAN. Úroveň farebnej hĺbky sa dá zvýšiť,ale ide to na úkor odozvi.

    Pripajanie na pocitac v LAN pomocou teamviewer alebo remote desktop

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.