Zavrieť

Porady

Lyžovačka v Rakúsku

Viete niekto odporučiť, z vlastnej skúsenosti, stredisko v Alpách do 200km od našich hraníc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zacik23 je offline (nepripojený) zacik23

    zacik23
    moja osobna skusenost: najlepsie strediska v rakusku zacinaju bohuzial dalej ako 200km od nasich hranic (cca 500km)

    napr.

    http://sk.bergfex.com/oesterreich/top10/

    yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

    yoyo3333
    Aj mňa by to celkom zaujímalo... Nevie niekto náhodou nejaké dobré ubytovanie niekde blízko svahu? Ide mi o konkrétne skúsenosti tak ma prosím neodkazujte na iné stránky... Na mieste (svahu mi až tak nezáleží). Stuhleck sa mi síce páči (s fotiek), ale nikdy som tam nebol, tak by som ocenil osobné hodnotenie od návštevníkov. Možno sa tu nájde niekto kto mi bude vedieť dať konkrétne rady.

    Heleč je offline (nepripojený) Heleč

    Heleč
    yoyo3333 to určite neobanuješ.
    Svah je super, upravený, služby v pohode, parkovanie pri lanovke dole, ale nie je to problém(ráno sa dá aj na svahu).

    Len ma dosť prekvapuje, že je tu tak málo lyžiarov. My sme chceli tento rok skúsiť Annaberg. Tak uvidíme

    Lyžovačka v Rakúsku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.