Zavrieť

Porady

Jedenie pred plavanim

Dobry den,

existuje mnoho nazorov ohladom jedenia pred plavanim. Jedni vravia, ze je to velmi nebezpecne a ini, ze potrebne kvoli energii. Studie vraj vyvratili nebezpecenstvo jedenia pred plavanim. Mate niekto skusenost? Aky je vas nazor?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no ja to mam v hlave uložené tak, že pre akýmkoľvek cvičením nepchám štúdie som nečítala žiadne a aj keby smerovali k tomu že je prípustné sa pred plávaním najesť tak ja teda určite nie, ani si to neviem predstaviť že by som plávala v plným bachorom
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

lujza.j Pozri príspevok
no ja to mam v hlave uložené tak, že pre akýmkoľvek cvičením nepchám štúdie som nečítala žiadne a aj keby smerovali k tomu že je prípustné sa pred plávaním najesť tak ja teda určite nie, ani si to neviem predstaviť že by som plávala v plným bachorom
vraj ide az o 4 hodiny pred plavanim a...clovek moze aj zomriet
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BIZAL Pozri príspevok
vraj ide az o 4 hodiny pred plavanim a...clovek moze aj zomriet
fúha, 4h je dosť a až taký následokno ja napríklad chodím cvičiť tak cca. na 18.30h posledné jedlo tak o 13h, ja pred cvičením tak cca. 1h,1,5h pijem kávu je to prípustné a aj sa doporučuje a aj tak ked hopsám ju cítim, ale ťažko mi nie je.
káva je u mňa presso
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ak chceš rýchlejšie klesať ku dnu sa najedz
ale nie... ja si nemyslím,že by to tak bolo...
niečo ľahké si dať môžeš neuškodí ti to.... a určite nie,že môžeš zomrieť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BIZAL Pozri príspevok
Dobry den,

existuje mnoho nazorov ohladom jedenia pred plavanim. Jedni vravia, ze je to velmi nebezpecne a ini, ze potrebne kvoli energii. Studie vraj vyvratili nebezpecenstvo jedenia pred plavanim. Mate niekto skusenost? Aky je vas nazor?
...he ...

To jedenie pred nejakou športovou činnosťou sa týka nielen plávania ...
Záleží ale aj od toho , čo si dotyčný jedinec predstavuje pod tým pojmom ...

Jedno je isté ...vrcholový športovci sa určite pár hodín pred výkonom určite nenajedia do sýtosti ...skôr nejaké ľahké jedlo , ale zasa kalorické a s dostatkom energie ...
Síce po poslednom výkone našich futbalistov mám dojem ,že sa statočne napchali strapačiek s kyslou kapustou alebo bryndzou ...

Na druhej strane ale na kúpaliskách vidno mládežníkov , že sa hamburgermi natlačia a peč ho , davaj do vody ...ešte som nepočul,že by sa niekto následkom toho utopil ...

...a štúdie ????........na tie sa je potrebné z vysoka oné ....
...sú určite odniekiaľ z Ameriky ...zasa teplú vodu vynašli , niekto sa potreboval realizovať ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...no,ale zase mládežníci na kúpaliskách ktorí sa pchajú hambčami, sa tam chodia
prsiť a nafukovať-predvádzať, seriózne bazénové dlžky tam asi nedajú
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...ozaj ...


...tak ma pri tej mojej robote napadlo , že onehdá bolo mnoho názorov ohľadom sexu pred športovou činnosťou ...

Svojho času ( nie je podstatná oblasť športu ) sa tréner tej alebo onej reprezentácie vyjadroval v duchu zákazu sexu a jeho rival zasa zobral na celé podujatie manželky a priateľky športovcov ...
Na výkone jedných alebo druhých to ale nejak nebolo poznať ...


...takže teraz ako ...???
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Tam bolo nieco o tom ako sa krv hromadi v tele /zaludku, ci creve.../ a neokyslici mozog...tym padom ides ku dnu...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BIZAL Pozri príspevok
Tam bolo nieco o tom ako sa krv hromadi v tele /zaludku, ci creve.../ a neokyslici mozog...tym padom ides ku dnu...
No zase prázdna hlava by mala udržať na hladine.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.. s tým jedením je to fakt, pred cvičením - akýmkoľvek by sa jesť nemalo, vezmite si to úplne logicky- keď sa najeme- krv smeruje do žalúdka - začnete cvičiť a hop- krvička v hlávke chýba - nevoľnosť zaručená...
Verte- bola som zvedavá ( a to som si len ľahké raňajky dala ) , že vyskúšam - postavila som sa na stroj a ozaj som po chvíľke myslela, že umriem ... s nohami hore som strávila nejaký čas- aby som to predýchala...
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Bionda Pozri príspevok
.. s tým jedením je to fakt, pred cvičením - akýmkoľvek by sa jesť nemalo, vezmite si to úplne logicky- keď sa najeme- krv smeruje do žalúdka - začnete cvičiť a hop- krvička v hlávke chýba - nevoľnosť zaručená...
Verte- bola som zvedavá ( a to som si len ľahké raňajky dala ) , že vyskúšam - postavila som sa na stroj a ozaj som po chvíľke myslela, že umriem ... s nohami hore som strávila nejaký čas- aby som to predýchala...
no aha...cize je pravda, ze clovek moze aj zomriet ak nie je nikto po blizku
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BIZAL Pozri príspevok
no aha...cize je pravda, ze clovek moze aj zomriet ak nie je nikto po blizku
Také sa stáva aj zdravému človeku.

Kto pil umrel. Kto nepil umrel tiež.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BIZAL Pozri príspevok
Tam bolo nieco o tom ako sa krv hromadi v tele /zaludku, ci creve.../ a neokyslici mozog...tym padom ides ku dnu...
...zbohom zdravý rozum ...
Bionda Pozri príspevok
.. s tým jedením je to fakt, pred cvičením - akýmkoľvek by sa jesť nemalo, vezmite si to úplne logicky- keď sa najeme- krv smeruje do žalúdka aj nižšie - začnete cvičiť a hop- krvička v hlávke chýba - nevoľnosť zaručená...
Verte- bola som zvedavýá ( a to som si len ľahké raňajky dala ) , že vyskúšam - postavila som sa na stroj a ozaj som po chvíľke myslela, že umriem ... s nohami hore som strávila nejaký čas- aby som to predýchala...
...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

BIZAL Pozri príspevok
no aha...cize je pravda, ze clovek moze aj zomriet ak nie je nikto po blizku
Je notoricky známe, že pred plávaním sa nemá veľa jesť a piť(hlavne alhokolické nápoje)
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Tweety Pozri príspevok
Je notoricky známe, že pred plávaním sa nemá veľa jesť a piť(hlavne alhokolické nápoje)
Notorikom je známe, že keď sa pije, tak sa nemá liezť do vody.
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

marjankaj Pozri príspevok
Notorikom je známe, že keď sa pije, tak sa nemá liezť do vody.
len do sauny
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

BIZAL Pozri príspevok
len do sauny
Žeby z blata do kaluže?
Len tak naokraj. BIZAL, kam Ty chodíš na tie zvláštne, až bizardné otázky?, minule tá o tunelovaní, terazky o jedení pred plávaním.
Naposledy upravil Tweety : 16.09.11 at 17:04
1 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Tweety Pozri príspevok
Žeby z blata do kaluže?
mam taky zazitok zo sauny v Irsku. samy pijak, opijete sa v saune. blazni, ani tam si pokoj nedaju...
Naposledy upravil BIZAL : 16.09.11 at 17:06 Dôvod: opat tvrdka
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Tweety Pozri príspevok
Žeby z blata do kaluže?
Len tak naokraj. BIZAL, kam Ty chodíš na tie zvláštne, až bizarné otázky?, minule tá o tunelovaní, terazky o jedení pred plávaním.
som zvedava a co neviem, nehanbim sa opytat. o tunelovani mi nebolo jasne a to s tym plavanim...plavam roky a len pred dvoma rokmi ma takto kamarat vystrasil, ze sa pre istotu pytam. nechcem zomriet v bazene ani v padajucom vytahu...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

BIZAL Pozri príspevok
mam taky zazitok zo sauny v Irsku. sami pijak, opijete sa v saune. blazni, ani tam si pokoj nedaju...
Samý pijak a Ty jediná triezva medzi nimi, či ako? Fakt bizarná situácia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať