Zavrieť

Porady

motorova píla HECHT 945

pozdava sa mi tato pila ,aj predavac ju velmo chvali ale neviem...ma ju niekdo doma ?,skusenosti pozitivne aj negativne?vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    BIZAL Pozri príspevok
    ktoru mal v Texaskom masakri? vraj dobra
    ako mozes tvrdit ze dobra?ja som tam nepostrehol ze by spracovaval metrovicu

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    vulxy Pozri príspevok
    ako mozes tvrdit ze dobra?ja som tam nepostrehol ze by spracovaval metrovicu
    On tam inú metrovicu spracuvaval

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    to buchac. neverim ze ju chvalil zbytocne povodne som si chcel kupit homelite co mal v predajni a ze aby som pockal ze objedna mi ten cheht ,vraj lepsia ,malo reklamacii atd.inac cena podobna + - 20€,keby ze chce zarobit takmi streli tu homelitku a bude ticho nie?

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    buchač Pozri príspevok
    ...



    ...len tak mimochodom , kúpu som nekonzultoval s nejakým ( možno) predavačom , ale s chlapmi , ktorí už niečo majú teda napílené ....rátajú nie na metre , ale na lesy ...
    a co myslis preco som sem dal prispevok??? aby som sa dozvedel ze stilka je lepsia?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    BIZAL Pozri príspevok
    ktoru mal v Texaskom masakri? vraj dobra
    BIZAL Pozri príspevok
    On tam inú metrovicu spracuvaval
    ...a TY ???????????

    ...koľko už jej bolo ??????


    ...na porovnanie :

    HECHT

    Spoločnosť WERCO s.r.o. bola založená v roku 1994 s výhradne českým kapitálom s cieľom vstúpiť na lokálny trh malej záhradnej techniky a ďalších výrobkov pre dom a záhradu. Rad produktov predstavený pod vlastnou značkou HECHT® má za cieľ ponúknuť vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Výber výrobkov pre tento ucelený produktový rad HECHT® je uskutočňovaný na základe dlhoročných skúseností v obore a znalostí potrieb vlastníkov domov a záhrad. Tento produktový rad sa neustále ďalej rozrastá a je rozvíjaný tiež s ohľadom na spätnú väzbu od zákazníkov a distribučných partnerov.

    Každý výrobok ponúkaný pod touto značkou bol starostlivo vybraný a dôkladne testovaný pred uvedením do predaja, aby spĺňal vysoký štandard kvality. Všetky výrobky v tomto produktovom rade tiež spĺňajú prísne požiadavky na spoľahlivosť a flexibilnú a dlhodobú dostupnosť náhradných dielov po celú dobu životnosti týchto výrobkov. Rovnako dôležitá je potom tiež servisná podpora vo všetkých štátoch, kde sa výrobky HECHT® predávajú.
    Stihl

    Meno STIHL je známe po celom svete ako synonymum pre najmodernejšiu, smer udávajúcu techniku motorových píl. Pojem svetová jednotka patrí k firme STIHL a jej výrobnému programu motorových píl už niekoľko desaťročí. Výrobný program motorových prístrojov značky STIHL je dôkazom rozsiahlej kompetencie zďaleka presahujúcej oblasť motorových píl. Technika STIHL je pojmom pre perfektnú prácu s motorovými prístrojmi. Špičková technika nie je len pojem. Je to predovšetkým program firmy STIHL. Motorové prístroje STIHL sú garantom pre hospodárnosť a uľahčenie prác vo všetkých oblastiach ich použitia.
    Odborný servis

    V súlade s presvedčením Andreasa Stihla o tom, že "každý výrobok je taký dobrý, ako dobrý je jeho servis" sú produkty firmy STIHL na celom svete distribuované výhradne prostredníctvom siete značkových autorizovaných predajcov, ktorí zabezpečujú odborný servis vrátane poradenstva a dodávky originálnych náhradných dielov.

    ...myslím , že môj názor je jasný
    ...a aj značka píly v mojej dielni ..........reklamu nerobím , kvalite nie je potrebná ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    vulxy Pozri príspevok
    pozdava sa mi tato pila ,aj predavac ju velmo chvali ale neviem...ma ju niekdo doma ?,skusenosti pozitivne aj negativne?vdaka
    Pozitívne - nepoznám , šak píla ...no nie ?

    Negatívne - na houbes ....no nie .........či ?????





    ....keby som ja predavačom bol , aj ja by som chválil ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    vulxy Pozri príspevok
    to buchac. neverim ze ju chvalil zbytocne povodne som si chcel kupit homelite co mal v predajni a ze aby som pockal ze objedna mi ten cheht ,vraj lepsia ,malo reklamacii atd.inac cena podobna + - 20€,keby ze chce zarobit takmi streli tu homelitku a bude ticho nie?
    ...no vidíš ....

    Ja som kupoval Sthillku...pôvodná cena bola cca 280 € , kúpil som za 220 € ...DPH mínus ...

    On spokojný , ja dupľom ...ešte aj pilník , aj liter oleja mi pribalil ...



    ...len tak mimochodom , kúpu som nekonzultoval s nejakým ( možno) predavačom , ale s chlapmi , ktorí už niečo majú teda napílené ....rátajú nie na metre , ale na lesy ...

    motorova píla HECHT 945

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.