Zavrieť

Porady

Ako si vybrať ten správny notebook pre vysokoškoláka?

potreboval by som notebook, som budúcim študentom vysokej školy a nie som si istý na čo všetko si mám dať pozor,aby bol môj notebook výkonný a spoľahlivý...ktoré značky sú najlepšie a ktoré internetové obchody odporúčate?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    zalezi to hlavne od ceny ktoru mozes investovat.
    keby si ja teraz vyberam ntb a mam dostatok financii tak nejaky HP ProBook 4330s (konkretny model podla poziadaviek)

    culterone je offline (nepripojený) culterone

    culterone
    HP probook je dobra volba, tiez mam par z nich v hladaciku. Bez ceny, pripadne presnejsich poziadaviek sa poradit neda. Ak ides studovat graficky dizajn, budes potrebovat dedikovanu grafiku a nadpriemerny procesor, ak ides na ekonomiku, staci ti podpriemerny procesor a integrovana grafika. Podla znacky sa rozhodovat neda, skor podla produktovej rady. U HP je napriklad Prolliant low-end, Probook je cosi vyssie a Elitebook su notebooky do firemneho prostredia (ak si dobre pamatam. U kazdej znacky je to podobne - najnizsia rada = najnizsia cena, najslabsie parametre, najlacnejsie plasty apod.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    na VS nieje potrebny notebook.
    Teda je potrebny ak ides vo vlaku domov/do skoly aby si mohol pozerat filmy

    Ako si vybrať ten správny notebook pre vysokoškoláka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.