Zavrieť

Porady

bolesť kosti v zápästí

Dobrý deň,*
už asi mesiac a pol ma boli kosť ktorá je v zápästí rovno pod palcom, alebo kĺb. Najviac ma bolí ráno po prebudení, kedy nemožem s rukou ani hýbať. a v priebehu dna ked sa troska rozhybem tak uz je to znesiteľnejšie. No ak spravim pohyb palca smerom k malíčku...ked sa ten kĺb alebo kosť natiahne tak to fest boli. Venujem sa posilňovaniu tak sa chcem spytat čo to može byť. Či to može byt z toho cvičenia alebo to je nejaký zapal. Známi mal teraz nedavno podobny problem, tak tomu robili operaciu, vraj mu prepchavali nervy alebo niečo také. Za odpoveď vopreď Ďakujem A prajem Pekný Deň *
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
...a čo povedal doktor?..a rentgen máš?..lebo len tak zbrucha ti ťažko radiť...(alebo skoč za známym, nech ti presne povie, pokiaľ sa ti nechce k lekárovi)

(lebo zaregistrovať sa dnes a čakať tu fundovanú odpoveď bel lekárskeho vyšetrenia-akože sorry...žeby klon?)
Naposledy upravil pepsikova : 19.09.11 at 16:43
Predbezne som sa mohol informovat nie ? Keby som bol u doktora tak sem asi nepíšem uvažuj...

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
mracikzNR Pozri príspevok
Dobrý deň,*
už asi mesiac a pol ma boli kosť ktorá je v zápästí rovno pod palcom, alebo kĺb. Najviac ma bolí ráno po prebudení, kedy nemožem s rukou ani hýbať. a v priebehu dna ked sa troska rozhybem tak uz je to znesiteľnejšie. No ak spravim pohyb palca smerom k malíčku...ked sa ten kĺb alebo kosť natiahne tak to fest boli. Venujem sa posilňovaniu tak sa chcem spytat čo to može byť. Či to može byt z toho cvičenia alebo to je nejaký zapal. Známi mal teraz nedavno podobny problem, tak tomu robili operaciu, vraj mu prepchavali nervy alebo niečo také. Za odpoveď vopreď Ďakujem A prajem Pekný Deň *
...prepchávali nervy ...??????

Bože , moje nervy ...keď také dačo čítam ...


...k zvyšku sa radšej nevyjadrujem...mohlo by sa stať to , že by sa to zvrhlo k ....onému ...

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
mracikzNR Pozri príspevok
Predbezne som sa mohol informovat nie ? Keby som bol u doktora tak sem asi nepíšem uvažuj...

.......Ty si ešte ani NEZAČAL , ako tak sledujem ...he , ono to niekedy aj bolí , to uvažovanie .......či ......????...

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
mracikzNR Pozri príspevok
Dobre vám tu z toho jebe
...často počúvaš Rytmusa ???
Lebo Tebe asi detto ...

Vravím to čo mi povedal s tymi nervami Tak sa tu nehraj na volačo vác
...sa nehrám ....SOM ...
a k tomu uvazovaniu....nebuc *****
...a budzem........
a rozmyslaj
...nepotrebujem ...ja už rozumy rozdávam ...len do prázdnych hláv je potrebné toho veľa nalievať ...
...ze keby mam za sebou lekarske vysetrenie...tak sa na tuto vašu sra*ku vy*eriem a nepýtam sa Vás...bože móój..."Poraďáci"....
...Ty vieš ...


...ak spravim pohyb palca smerom k malíčku....
...šetri si ruku ....hlavne zápästie ...pri tej onej činnosti ....

Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

Silvernola
Tvoj nick (zrejme ti vypadlo písmenko) "mrzacik" sa týka tvojho fyzického zdravia, alebo...?

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
Ahojte, ak chceme mať na Porade slušnosť, tak bojujme slušne, osočovanie nikdy neprinesie lepšiu reakciu, len horšiu. Tému uzatváram, keďže skĺzla pod úroveň slušnosti.

bolesť kosti v zápästí

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.