Zavrieť

Porady

lektor anglickeho jazyka cez "najlepsie kurzy vo vasom meste"

Reagovala som na inzerat "lektor anglickeho jazyka" , odpovedali mi, ze postupujem do 2. kola.....<br>Precitala som si podmienky. Ide vlastne o to, ze ta agentura mi bude dohadzovat klientov  a ja im budem platit 10% zo "zisku". Vstupny poplatok je 10 e, ale ten mi bude odratany az po prvej hodine, ktoru absolvujem s klientom.<br>Ide o tuto agenturu- najlepsie kurzy.sk-  pocul, prip. pracoval uz niekto takto....? Co si o tom myslite? Mna to celkom zaujalo, lebo by som bola sama sebe panou, Tych 10% zo zisku...o.k....Len dnes je uz taky svet, ze clovek nevie, comu ma verit...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dragonfly je offline (nepripojený) dragonfly

    dragonfly
    este som o tom nepocula, stranka sa mi zda trochu supacka, ale inak ma to celkom zaujalo, potrebovala by som si vylepsit financnu situaciu ktovie ci by dokazali zohnat dostatok prace. ja aj teraz pracujem pre jazykovku, ale takato praca je vseobecne dost nestala, kedze zalezi od poctu zaujemcov, ci je dost prace alebo malo. 10 % zo zisku si myslim ze je prijatelne.

    lektor anglickeho jazyka cez "najlepsie kurzy vo vasom meste"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.