Zavrieť

Porady

Ako pokaziť Televízor

Doma máme starý televízor. Pokiaľ funguje, tak vraj nepotrebujeme nový. Tak chcel by som mu pomôcť. Ako ho pokaziť tak, aby sa to nedalo len tak rychlo a jednoducho ziztiť? Myslím to vážne. Dal som k nemu silný magnet, ale nepomohlo. Ked som ho dal preč tak funguje normalne. Máte nejakú radu?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Kto by mal kúpiť ten nový TV ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mikil mikil

mikil je offline (nepripojený) mikil

To je jedno, ja alebo rodicia. Ide skor o princip, ze nechcu novy, lebo ten stary ze staci a kym funguje, tak novy nebude. Na tom malom sa fakt nic neda pozerat. Na velkom je pozeranie uplne o niecom inom. Samozrejme je tu moznosť zeby nahodou spadol, ale to nie je ono. Mozno by sa poskodil, ale pri mojom stasti by aj tak fungoval. Dodam, ze televizor ma dobrých 15 rokov a nie a nie sa konecne pokazit. Ovladac uz 5x opravovany, meneny...
Naposledy upravil mikil : 21.09.11 at 18:06
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak si kúp sám, a rodičia nech si pozerajú svoj starý....
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

mikil Pozri príspevok
To je jedno, ja alebo rodicia. Ide skor o princip, ze nechcu novy, lebo ten stary ze staci a kym funguje, tak novy nebude. Na tom malom sa fakt nic neda pozerat. Na velkom je pozeranie uplne o niecom inom. Samozrejme je tu moznosť zeby nahodou spadol, ale to nie je ono. Mozno by sa poskodil, ale pri mojom stasti by aj tak fungoval.
Aké jednoduché - napíš Ježiškovi a rodičia dostanú pod stromček nový TV (teda kúpiš im ho ty)
2 0
mikil mikil

mikil je offline (nepripojený) mikil

To nie je take jednoduche. Keby som len tak kupil pod stromcek Telku, tak by bolo doma asi dost dlho dusno + zakazdým keď by ho pozerali, tak by ich isiel trafit slak, ze sa nemusel kupovat a ze som si to urobil po svojom.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kúp tv a daj si ho do svojej izby
0 0
mikil mikil

mikil je offline (nepripojený) mikil

Teraz ma napadlo, co tak ho vypnut a naliať trochu vody. Potom zapnut do zastrcky. Mozno by to nieco odpalilo...
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
zavolaj opravárom nech poradia ,alebo pozri či nie je akcia šrotovné v nejakej predajni
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nepozeraj na televízor.Ja som tv pozeral za celý rok dohromady možno dve tri hodiny a žijem.Keď to občas vidím alebo počujem pripadá mi to ohromne primitívne ,najmä správy a reklama.
Kvalitný program už nieje a tie dristy okolo politiky a priblblých seriálov ma nikdy nebavili.
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nepozeraj na televízor.Ja som tv pozeral za celý rok dohromady možno dve tri hodiny a žijem.Keď to občas vidím alebo počujem pripadá mi to ohromne primitívne ,najmä správy a reklama.
Kvalitný program už nieje a tie dristy okolo politiky a priblblých seriálov ma nikdy nebavili.
0 0
mikil mikil

mikil je offline (nepripojený) mikil

Viem ze to znie trochu divne (mozno aj trochu viac), ze normalne sa radí ako Tv opraviť... Ja hladam napad ako ho sikovne pokaziť. Malo by to vyzerat tak, ze keď ho otec zapne, tak jednoducho nepojde. Keby este zasyčal a zaiskril tok to by bolo úplne fajn. Samozrejme bez požiaru... xixi
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Je to tu ako u profesionálov. Boborovský tiež všetko opakoval dvakrát.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Niektoré telky majú vzadu poistky (neviem, aký je typ TV). Stačí zohnať a dať poistku menšej hodnoty, telka sa zapne no po čase poistka to nevydrží a je po sledovaní. Potom však musíš vystihnúť TV opravára, aby im ponúkol predbežnú cenu opravy napr. 75€, trochu tam kutil (ako Kutyil s.r.o. )a krútil neveriaco hlavou a aby pridal poznámku, že na tieto telky už náhradné diely sa nevyrábajú a možno vydrží týždeň. Aby si radšej kúpili nový. Musíš použiť sofistikovanú sabotáž spojenú s klamstvom.

BTW: samozrejme, že opravárovi šupneš nejakú tu dvacku za "spoluprácu" na divadielku .
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

mikil Pozri príspevok
To nie je take jednoduche. Keby som len tak kupil pod stromcek Telku, tak by bolo doma asi dost dlho dusno + zakazdým keď by ho pozerali, tak by ich isiel trafit slak, ze sa nemusel kupovat a ze som si to urobil po svojom.
si dospely? zarabas? prispievas na domacnost? ak ano, tak vysvetli rodicom, ze s usporenymi peniazkami si mozes robit co chces - napr. aj kupit novy televizor do domacnosti
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
mikil Pozri príspevok
Viem ze to znie trochu divne (mozno aj trochu viac), ze normalne sa radí ako Tv opraviť... Ja hladam napad ako ho sikovne pokaziť. Malo by to vyzerat tak, ze keď ho otec zapne, tak jednoducho nepojde. Keby este zasyčal a zaiskril tok to by bolo úplne fajn. Samozrejme bez požiaru... xixi
Koľko máš rokov?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
ja by som vedel poradiť ale neporadím.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
mikil Pozri príspevok
Viem ze to znie trochu divne (mozno aj trochu viac), ze normalne sa radí ako Tv opraviť... Ja hladam napad ako ho sikovne pokaziť. Malo by to vyzerat tak, ze keď ho otec zapne, tak jednoducho nepojde. Keby este zasyčal a zaiskril tok to by bolo úplne fajn. Samozrejme bez požiaru... xixi
No ani ten požiar by nebol na zahodenie. Aspoň sa zbavíte starej barabizne a dáte si postaviť zámoček. To sa teraz nosí.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft Pozri príspevok
Niektoré telky majú vzadu poistky (neviem, aký je typ TV). Stačí zohnať a dať poistku menšej hodnoty, telka sa zapne no po čase poistka to nevydrží a je po sledovaní. Potom však musíš vystihnúť TV opravára, aby im ponúkol predbežnú cenu opravy napr. 75€, trochu tam kutil (ako Kutyil s.r.o. )a krútil neveriaco hlavou a aby pridal poznámku, že na tieto telky už náhradné diely sa nevyrábajú a možno vydrží týždeň. Aby si radšej kúpili nový. Musíš použiť sofistikovanú sabotáž spojenú s klamstvom.

BTW: samozrejme, že opravárovi šupneš nejakú tu dvacku za "spoluprácu" na divadielku .
Dobrý návod dávaš chlapčaťu, len aby sa to všetko nakoniec neobrátilo proti nemu. Aby neobstál tak, že bude bez televízora a bude mať doma dusno.
0 0
mikil mikil

mikil je offline (nepripojený) mikil

misoft Pozri príspevok
Niektoré telky majú vzadu poistky (neviem, aký je typ TV). Stačí zohnať a dať poistku menšej hodnoty, telka sa zapne no po čase poistka to nevydrží a je po sledovaní. Potom však musíš vystihnúť TV opravára, aby im ponúkol predbežnú cenu opravy napr. 75€, trochu tam kutil (ako Kutyil s.r.o. )a krútil neveriaco hlavou a aby pridal poznámku, že na tieto telky už náhradné diely sa nevyrábajú a možno vydrží týždeň. Aby si radšej kúpili nový. Musíš použiť sofistikovanú sabotáž spojenú s klamstvom.

BTW: samozrejme, že opravárovi šupneš nejakú tu dvacku za "spoluprácu" na divadielku .
Konečne niečo kreatívne. Televízor je Samsung CK 5073. nasiel som na internete aj manual a schemu, ale neviem v nom nájsť akú poitku to má (kolko Amperovú). Asi bude vnutry, lebo z vonka tam nic nieje. Ale dik za radu. Nieco pospekulujeme.
Naposledy upravil mikil : 21.09.11 at 18:36
0 0
mikil mikil

mikil je offline (nepripojený) mikil

marjankaj Pozri príspevok
No ani ten požiar by nebol na zahodenie. Aspoň sa zbavíte starej barabizne a dáte si postaviť zámoček. To sa teraz nosí.
Xixixi
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať