Zavrieť

Porady

Usporiadat
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

mam tam ucet od nejakeho januara/februara, a som spokojna, vyuzivam ho hlavne ako sporiaci, ale mam k nemu aj VISA kartu, takze ked potrebujem, peniaze si lahko prevediem, a mozem platit v obchodoch, takisto ked si posielam prachy do inej banky, su tam este v ten den, takze ju vnimam velmi pozitivne
a este na internetbankingu maju taky chat, kde sa daju riesit pripadne problemy okamzite
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No ja ju mám necelý mesiac. Moje dojmy ... panebožeeeeeeeeeee .... zase nový inet banking na kt. si musím zvyknúť, zatial sa mi to nepodarilo. Ale páči sa mi ich šporiaci účet, a využívam vlastne len ten, kartu som zatím ani raz nepoužila, ale prichystaná je v prípade potreby.
0 0
ACCNT ACCNT

ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

ja mam u nich ucet odkedy mali tu sutaz-hod kockou. nevyuzivam ho ako moj primarny ucet, iba tam ukladam prebytky
btw teraz maju dalsiu sutaz, tak ak uvazujes nevahaj a mozes mat 10 evri za platbu kartou.

jedien co mi vadi je ten ich pomaly internetbanking.
1 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

A ja že to len mne ide internetbanking ako z minulého storočia, ďakujem za info ACCNT.
Ten net by mohli trošku prepracovať.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

suhlasim, ze ten internetbanking je trochu neprehladny, teda oproti slsp, kde mam ucet, ale podla mna to nie je nejaky zavazny nedostatok, myslim ze dolezitejsie su uroky, a ich pristup ku klientom, a v tom im nie je co vytknut
0 0
Maros16 Maros16

Maros16 je offline (nepripojený) Maros16

Dnes ZUNO znizovalo urokove sadzby na terminovanych vkladoch a zvysovalo za sporiacom ucte.
Takze co sa tyka urokov, uz to nie je bezkonkurencna banka, hlavne pri vkladoch na 2 a viac rokov ...

Viac o porovnani na http://www.financnahitparada.sk/terminovane-vklady/
1 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No teda, tuším dnes ZUNO zvýšilo úrok na šporiacom neviazanom účte na 2,3% http://www.zuno.sk/produkty/sporenie/ .

No, žeby nastupovala inflácia? V auguste bol úrok na šporiacom účte 1,8% v septembri dvihli na 2,01% a je oktober a úrok je 2,3%.
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

nuz, ja mam tiez ucet v Zuno. Zatial vsetko ok, len jediny maly problemik. ked chcem zadat prikaz, nemaju v ponuke konstantny symbol 3114, ktory tam ja potrebujem zadat-nemaju ho v software :-(
Ked som ich na chybu upozornila, slubili, ze to napravia... uz dva dni nic :-( a ja potrebujem zaplatit ten prikaz :-(
Inak vsetko v pohode-dokonca vecerna internetova platba od zakaznika z inej banky mi na Zuno nabehla hned rano, to som ani necakala. Paci sa mi ta rychlost...
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Internetbanking Tatrabanky (pred 1 rokom, neviem aok teraz) bol ovela horsi ako Zuna A stale mali technicke prestavky. I ked Zuno to prehnalo s tymto IB, je to ako pre deti..

Rychlost zuna sa mi paci (nedrzia peniaze zbytocne dlho ako ine banky, je ich privela na to aby som ich menoval)

Xanti, inflacia ani nie, skor sa obavam, ze bankam dochadzaju peniaze a potrebuju vklady avsak inflacia ano, ta tu uz bola a je par rokov (myslim taku drsnejsiu), alebo - kto si vsimol, ze nejak sa zivot predrazuje ?
Treba mat na pamati, ze Slovensko je specificky trh, cize aj keby sme mali inflaciu 15% tak banky by davali rovnaku vysku urokov ako dnes. To je realita po Slovensky. (ale hypoteky by boli na 40%)

myara, pre mna je SLSP tiez neprehladne .. podla mna IB je len sila zvyku..

~~~~~~~~~~

Osobne pouzivam Zuno len na sporenie, zatial. V kombinacii s mBankom na bezne platby. Kartou neplatim, lebo nepodporujem 3-5% proviziu banke za platbu kartou a tym padom 3-5% navysenie ceny zo strany obchodnika aby sa branil, a to z dovodu, ze nepotrebujem sprostredkovatela za platbu ktory si pre nic za nic ukradne z transakcie 3-5% . A tym padom nepodporujem tento nezmysel, ako vacsina ludi, oc musia byt COOL, a platia kartami.. kartami.. Som zvedavy, ze kedy si tito ludia uvedomia, kam to dospeje, ci si to vobec uvedomia.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Ano, Zuno ma netradicny ib.
Ale po par tyzdnoch som si zvykol a vsetko funguje k spokojnosti.
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Osobne pouzivam Zuno len na sporenie, zatial. V kombinacii s mBankom na bezne platby. Kartou neplatim, lebo nepodporujem 3-5% proviziu banke za platbu kartou a tym padom 3-5% navysenie ceny zo strany obchodnika aby sa branil, a to z dovodu, ze nepotrebujem sprostredkovatela za platbu ktory si pre nic za nic ukradne z transakcie 3-5% . A tym padom nepodporujem tento nezmysel, ako vacsina ludi, oc musia byt COOL, a platia kartami.. kartami.. Som zvedavy, ze kedy si tito ludia uvedomia, kam to dospeje, ci si to vobec uvedomia.[/QUOTE]

Väčšie bežné nákupy platím iba kartou a neplatím žiadne poplatky, nikomu!
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Gapo, ved TY nie, ale PREDAJCA ano.. A myslis ze to nepremietne do ceny? Vezmi si, ze ak si kupis nieco vacsie, povedzme auto, to mas 10-20 tisic eur. To mas 300-600 eur minimalne na poplatkoch. - to plati predajca (alebo ten, na koho ucet to ide), ale myslis si ze to odkroji zo svojho zisku?

Vsetky ceny su vdaka kreditke prednastavene o 3% vyssie, dovolim si tvrdit..

Mna dnes pobavilo toto, ide si zakaznicka a plati 3,99eur kartou... panecku.. a ja sa nastojim v tej rade snad hodinu..

Vy (ludia) si skutocne neuvedomujete o co kreditkam skutocne ide? (alebo debetkam ked uz)
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
No dobre a čo teraz, ty nechceš platiť kartou, ja by som sa pridal, lebo naozaj niekedy ma vedia vytočiť exoti čo majú päť kariet a ani jednu krytú, hovoria, ešte skúste túto a nakoniec musia hrabať po vreckách aby zaplatili nákup.
Keďže s tým my dvaja nič neurobíme, ako sa to hovorí, "drž hubu a vesluj!"
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

SamuelSK Pozri príspevok
Gapo, ved TY nie, ale PREDAJCA ano.. A myslis ze to nepremietne do ceny? Vezmi si, ze ak si kupis nieco vacsie, povedzme auto, to mas 10-20 tisic eur. To mas 300-600 eur minimalne na poplatkoch. - to plati predajca (alebo ten, na koho ucet to ide), ale myslis si ze to odkroji zo svojho zisku?

Vsetky ceny su vdaka kreditke prednastavene o 3% vyssie, dovolim si tvrdit..

Mna dnes pobavilo toto, ide si zakaznicka a plati 3,99eur kartou... panecku.. a ja sa nastojim v tej rade snad hodinu..

Vy (ludia) si skutocne neuvedomujete o co kreditkam skutocne ide? (alebo debetkam ked uz)
10 - 20 tisíc EUR kartou ani nezaplatíš. Jedine, že by si mal zlatú kartu, ale ne bežnej platobnej karte také limity ani nie sú.
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Ale ba

mBank si mozem dat limit na 999 999 999 eur...

To je cisto otazka dohody s bankarom, karty nemaju limity, karta patri banke, a banka ma system, kde natuka lubovolne cislo..
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

SamuelSK Pozri príspevok
Ale ba

mBank si mozem dat limit na 999 999 999 eur...

To je cisto otazka dohody s bankarom, karty nemaju limity, karta patri banke, a banka ma system, kde natuka lubovolne cislo..

tak to choď skúsiť a napíš nám a nech ti bankomat dá ako mne pred chvíľou 300€ v samých 50tkách vyber aspoň desinu...
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
no ved na ibankingu sa to da nastavit ja sa priznam ze mam na ucte 9,17 EUR cize ani na MINIMALNY vyber..
ale ak pride HYPERinflacia, tak mozno skusim teda ak daju uroky 500% denne .. nasporim miliardu a vyberiem 50tky.
ich tepelna - palivova (ohen) hodnota bude vyssia ako menova
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ja som ich radšej vybrala, čo ak do pondelka skrachuje VUB-ka....už som zažila krach jednej banky a to bola iná sranda...
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Halli nestraš.
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Krachne banka ? COOOOOOOO ?

VED STAT VYPLATI< GARANTUJE FONDY< NEEEEEEE ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať