Zavrieť

Porady

bolesť brucha

Dobrý deň

Už dlhšiu dobu sa pohybujem v zahraničí (taliansko, rakusko a grecko), v poslednej dobe mam problém z bruchom. Nafuknute, problém z WC taktiež čo sa týka menštruácie tak už 6 mesiacov je veľmi nepravidelná. V prvej chvíli som myslela na tehotenstvo no to lekár vyvrátil vraj je to spôsobene zmenou klímu dostala som preháňadlo a koniec. na slovensko sa dostanem približne o 3 mesiace neviete mi poradiť čo robiť alebo čo by to mohlo byt. v dnešných dňoch už na wc nedokážem ísť bez tabletiek skúšam všetko figy čaje na prírodnej baze nič nepomáha
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    nikusa.pechova Pozri príspevok
    Dobrý deň

    Už dlhšiu dobu sa pohybujem v zahraničí (taliansko, rakusko a grecko), v poslednej dobe mam problém z bruchom. Nafuknute, problém z WC taktiež čo sa týka menštruácie tak už 6 mesiacov je veľmi nepravidelná. V prvej chvíli som myslela na tehotenstvo no to lekár vyvrátil vraj je to spôsobene zmenou klímu dostala som preháňadlo a koniec. na slovensko sa dostanem približne o 3 mesiace neviete mi poradiť čo robiť alebo čo by to mohlo byt. v dnešných dňoch už na wc nedokážem ísť bez tabletiek skúšam všetko figy čaje na prírodnej baze nič nepomáha
    Moje odpovede sa občas nezvyknú páčiť ...a táto nebude výnimkou ...

    Čo sa týka menzesu , tak občas mám len kramoše , v tom Ti neporadím ......u lekára si bola ,tehotenstvo jesto nepotvrdené ...

    Dobrý blbec je ten doktor ( asi ten v Grécku...) , ktorý povie , že bolesti brucha sú spôsobené klímou ...je jasné, že sa to môže stať dovolenkárom , no Ty (ako vravíš )si vonku už dlhšiu dobu ...
    Na wecko nedokážeš ísť bez tabletiek ???....táto veta sadá chápať všeliako :
    - tabletka proti hnačke
    - tabletka proti zápche
    - tabletka na bolesti brucha
    - tabletka na ....................................

    Skúšaš všetko .....figy , čaje ............he ...nesranduj ...

    Na Slovensko sa dostaneš až o tri mesiace ?????
    NO A ???????????????????????
    Ešte mi povedz - potvrď , že nemáš ani zdravotné poistenie a ma trafí ...

    Tak mi to teraz pripadá ako poniektorí naši , vonku pracujúci sa správajú...radšej trpia ako tie kone , ako peňaženku otvoriť ...
    Už som aj také postrehol niekde , že jeden cez oceán preletel , plombu si dal opraviť ( respektíve niečo iné ) ...no v tomto prípade ho spiatočná letenka stála podstatne menej ako tá spomenutá oprava zubov v USA ...

    Záver a ani moje doporučenie hádam nie je potrebné vysvetliť .................................................. .........či ......???????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.