Zavrieť

Porady

Výmena slovenských bankoviek

Možno sa pýtam dosť "blbo", ale je ešte možnosť výmeny slovenských bankoviek za eurá? Snažím sa otvoriť stránku NBS, ale nedá sa. Moja babka našla "v ponožke" pár tisícoviek slovenských korún a je z toho úplne nešťastná, dá sa ešte nejakým spôsobom vymeniť na niektorej pobočke, alebo si ich môžem zarámovať? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    "staré" bankovky sa dajú vymeniť za € v pobočkách NBS, bez obmedzenia......či už časového alebo množstevného.....

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    dobrava Pozri príspevok
    Možno sa pýtam dosť "blbo", ale je ešte možnosť výmeny slovenských bankoviek za eurá? Snažím sa otvoriť stránku NBS, ale nedá sa. Moja babka našla "v ponožke" pár tisícoviek slovenských korún a je z toho úplne nešťastná, dá sa ešte nejakým spôsobom vymeniť na niektorej pobočke, alebo si ich môžem zarámovať? Ďakujem.
    Prečo je babi zrazu nešťastná? Však keď jej nechýbali tie korunky doteraz... a euro už nejaký ten rok máme...
    Aj ja chcem takú ponožkúúúú, alebo babkúúúúú /však babka určite nesurfuje po nete, takže niečo sa snáď "utre" aj Tebe za prečarovanie koruniek na eurá... , ak to dotiahneš do zdárneho konca.../
    Poučenie č. 1: ponožky treba prať častejšie ako raz za tri roky...
    Poučenie č. 2: ako vidieť, nie každé peniaze prinesú človeku radosť - niektoré len starosti...
    Naposledy upravil Oliwa : 26.09.11 at 12:52

    Výmena slovenských bankoviek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.