Zavrieť

Porady

Internet

Čaute.

Mám na notebooku win 7 a pouzivam na nom internet zapojeny cez lan kábel. Doteraz bolo všetko ok, ale včera som bol s ntb u kamaráta kde som sa pripojil na net a keď som sa zase vrátil domov (mezditym som ntb nevypal), tak už mi net nejde. IP je v poriadku a dokonca mi centre sieti ukazuje to pripojenie ale problem je v tom, ze mi ukazuje aj to pripojdenie od kamarata, z ktoreho som sa uz davno odpojil. Cize teraz vidim dve pripojenia (viď priloha) a net mi nejde.A na router sa dokazem pripojit dokonca mame doma este 2 PC zosietovane a aj do nich sa viem dostat len internet mi nejde. ďakujem za radu.
screen.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rentoonn je offline (nepripojený) rentoonn

    rentoonn
    uz som sa skusal aj cez druhy kabel pripojit ale to iste .. no nevadi teraz musim ist zase tomu kamaratovi a som zvedavy ci mi tam pojde net

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    kamaráta kde som sa pripojil na net
    cez Wifi? Ak áno, zruš v bezdrôtovom pripojení kamarátovú sieť - odpoj sa (v zozname dostupných sieti tú jeho zruš). Zároveň si nastav všetko (IP i DNS) aby ti hľadalo automaticky (nie pevne nastavené)

    rentoonn je offline (nepripojený) rentoonn

    rentoonn
    obnovenie systému napr. som dal z 21.9. 2011 a všetky nastavenia sa vrátili tak, ako boli v tom čase

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.