Zavrieť

Porady

tráva

Dobrý večer chcela by som sa spýtat,robíme predzáhradku,a chceli by sme tam zasadit trávu ,môže sa sadit aj teraz na jesen? Alebo máme počkat na jar dakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Tráva sa sadí buď na jar alebo na jeseň.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    tráva sa nesadí ale vysieva. Do konca septembra a potom v apríli. Ja by som už počkala do apríla, ale je babie leto, tak ak velmi chceš, skus risknúť. Ja mám vysiate od 28.8. a trávnik je veľmi pekný, aj ked ešte na nom popracujeme.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Predávajú sa trávy aj na jesenný výsev. Pred 2 týždňami sme takú kúpili v Lidli. Je skutočne veľmi pekná, vlani na jeseň som ju vyskúšala doma, teraz ju ideme dávať okolo celej novo postavenej výrobnej haly.
    A to sme na severe Slovenska

    myrtus je offline (nepripojený) myrtus

    myrtus
    V Trnave ešte nie je neskoro na výsev. Pokojne môžete vysievať alebo uložiť kobercový...

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    ono ta tráva je taký všakovaký pojem .podľa generácií si pod tým každá predstavuje niečo iné.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no keď trávu vysievaš, tak to môžeš robiť legálne dokonca aj v predzáhradke, a ak ju sadíš tak máš zvýšený odber elektriky a časom sa začnú o teba zaujímať chlapci z protidrogového

    myrtus je offline (nepripojený) myrtus

    myrtus
    Sadia sa okrasné trávy (sadeničky), z toho nie je plošný trávnik, nekosí sa bežne kosačkou... iba v prípade, že sú vysadené veľké plochy sa používa mechanizácia

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    dakujem za radu,a stým sadením a výsevom som nemala kedy rozmýšlat čo napísat ,prepáčte za chybu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.