Zavrieť

Porady

Zariadenia na bezdrôtové prepojenie televízorov

Poprosím o info, ak má niekto skúsenosti so zariadeniami na bezdrôtové prepojenie televízorov. Potrebujem vedieť ako to funguje, máme nový TV prijímač, ktorý nechceme pripojiť pomocou kábla antény, pretože by sme museli ťahať kabeláž cez dve izby. Otázka: Je zariadenie na bezdrôtové prepojenie televízorov spoľahlivé?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    No tak samozrejme da sa to aj zhyzdit, ale da sa to aj pekne skryt a ked chces kukat televizor, tak musis pristupit aj na nejaky kompromis. Ja som zastanca kablov, nemam moc rad bezdrotove prenosy aj ked su uz na velmi dobrej urovni, ale kablom sa nikdy nevyrovnaju

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Fero11 Pozri príspevok
    No tak samozrejme da sa to aj zhyzdit, ale da sa to aj pekne skryt a ked chces kukat televizor, tak musis pristupit aj na nejaky kompromis. Ja som zastanca kablov, nemam moc rad bezdrotove prenosy aj ked su uz na velmi dobrej urovni, ale kablom sa nikdy nevyrovnaju
    Ja tiež,lebo elektronického smogu je už priveľa.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Aj ja som za kábel - kvalita + elmag. smog. Rozhodnutie je na ňom.

    imarcova je offline (nepripojený) imarcova

    imarcova
    Nechceme jednoducho ťahať kábel od antény cez 2 izby, pýtam sa preto, či existuje nejaké iné riešenie

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    neviem preco sa kazdy boji toho vrtania (co nikto nevie vrtat ??) podla mna kabel je kabel

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Ak má plávajúcu podlahu, tak ho skryje do líšt. Ak nemá, tak mu kábel zohyzdí celý byt. Asi preto.

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Kábel je kábel. Možno síce škaredý, ale čertovsky lacný v porovnaní s riešením bezdrátového prenosu signálu.... Navyše strata kvality signálu, rôzne rušenia, napr aj od susedovho starého vysávača, alebo mixéra...
    Navyše ak prenášaš signál cez 2 steny (a ak byvaš v paneláku: panel = betón + železná armatúra) budeš mať neskutočnú stratu sily signálu . Takže budeš musieť mať napájaný zosilovač signálu... = drahé, drahé, drahé...

    http://www.nextag.com/wireless-cable.../products-html

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Mozno pytajuci sa nieje nejaky specialny kutil a nema mozno ani potrebne naradie, ale existuju (nielen firmy) aj sikovny susedia, znami, kamarati .... ja myslim, jedna, dve diery v stene na kabel nieje nic strasne, tie koaxy niesu nejake strasne kable, schovat sa to da hocikde (pri najhorsiom to pri najblizsej malovke zasekam do steny)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.