Zavrieť

Porady

Sukromne kliniky a operacie.

Dobry vecer,prosim Vas o radu ako to funguje ak ma clovek zdr.problemy a je mozna operacia alebo skor nutna,ak sa stav pacienta nezlepsi po amb.liecbe.
Zajtra mam ist k obvodnemu a ten mi vypise papiere k potrebnym doktorom na vysetrenia podla toho ku komu patrim asi podla trv.bydliska ci ako to je pod koho spadam.
Ale chcel by som ineho u ktoreho som(asi mu treba zacvakat.ak ma nebude chciet vziat v termine ako by sa hodilo vsak)?

A to hlavne trebars ako to funguje teda s tym ked mi povedia po vysetreniach ze sa to nezlepsilo a bude to treba operovat?Oni ma poslu tam kam mam ist a kde som uz bol hospitalizovany,ale co ak chcem ine podmienky,HLAVNE vlastnu izbu a klud,mam pravo o to poziadat ?Samozrejme ratam s tym ze sa bude platit.
Alebo popripade mam pravo ist na sukromnu kliniku a ako to funguje,fakt sa v tomto neviem vobec pohybovat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    podľa toho čo operovať... v Ba sú súkromné ortopedické kliniky napr... tam sa platí...

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    So vsetkym by mal pacienta oboznamit prakticky lekar. Ma znalostzi aj o sukromnych zariadeniach.

    bizonik je offline (nepripojený) bizonik

    bizonik
    Cize mi teda postaci si ako sa hovori otvorit papulu,samozrejme slusne ako som pochopil
    Tak som teda zvedavy aka bude reakcia pani obv. doktorky...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    bizonik Pozri príspevok
    Dobry vecer,prosim Vas o radu ako to funguje ak ma clovek zdr.problemy a je mozna operacia alebo skor nutna,ak sa stav pacienta nezlepsi po amb.liecbe.
    Zajtra mam ist k obvodnemu a ten mi vypise papiere k potrebnym doktorom na vysetrenia podla toho ku komu patrim asi podla trv.bydliska ci ako to je pod koho spadam.
    Jednoznačne ...ale to je to najmenej , najmänšie zlo ...
    Ale chcel by som ineho u ktoreho som(asi mu treba zacvakat.ak ma nebude chciet vziat v termine ako by sa hodilo vsak)?
    Akože obvodného ???...nemusí práve ten byť ...v dnešnej dobe si vyberáš sám svojho lekára ...
    A to hlavne trebars ako to funguje teda s tym ked mi povedia po vysetreniach ze sa to nezlepsilo a bude to treba operovat?Oni ma poslu tam kam mam ist a kde som uz bol hospitalizovany,ale co ak chcem ine podmienky,HLAVNE vlastnu izbu a klud,mam pravo o to poziadat ?Samozrejme ratam s tym ze sa bude platit.
    Za nadštandart sa vždy platí .......no záleží aj od toho ,či dané zariadenie takúto možnosť má ...
    Tam , kde som donedávna chodil (VLA ) boli na každom oddelení k dispozícii práve separé izby ...za noc cca 300 SK vtedy bolo ( ak sa dobre pamätám )

    Alebo popripade mam pravo ist na sukromnu kliniku a ako to funguje,fakt sa v tomto neviem vobec pohybovat.
    Máš ...
    ...Tvoje zdravie ...Tvoje love .........alebo naopak ...

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Môžeš chcieť čo si len vymyslíš,pokiaľ si pripravený za to platiť.Pokiaľ nie,musíš brať čo dávajú.

    Sukromne kliniky a operacie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.