Zavrieť

Porady

výplata

Dobrý den,chcem sa opýtať robila som brigádne na dohodu o pracovnej činnosti u jedneho súkromníka do augusta,no on mi stale odmieta dať moju výplatu,telefon nedvýha na sms nereaguje...vôbec neviem ako od neho tie peniaze dostať? riadne som odpracovala celý mesiac a neviem prečo mi nechce tu vyplatu dať,ani na koho sa mám obratiť?

dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

martin33AA je offline (nepripojený) martin33AA

pán martin33AA
Národný inšpektorát je dobrá vec ale tvoj problem nerieši da len pokutu cca 1000,-€ a to je všetko. ty okamažite si mala spísať žalobu na zaplatenie august je splatný práve dnes taqkže počkaj tak cca týždeň a potom pošli žalobu ako ti radí p. šrek.

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
Ako je v tvojej zmluve upravený spôsob úhrady mzdy? Máš tam určené do kedy ti má byť mzdy uhradená? Ak áno a ten termín uplynul, napíš výzvu a tú potom adresuj do vlastných rúk svojmu zamestnávateľovi. Ak nebude reagovať, tak sa potom ozvi a napíše sa návrh na platobný rozkaz. Treba rátať so súdnymi poplatkami. Rátaj s tým, že v robote skončíš. Ale ak mu chceš zavariť, nieje lepší spôsob ako cez IP. Inšpektori vždy niečo nájdu.

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
Buď na IP, ako radí arizona alebo potom na súd. Tu na porade nájdeš kopec rád a osobných skúseností.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.