Zavrieť

Porady

Spracovanie miezd

Pracujem v oblasti spracovania miezd a personalistiky ,hcel by som zamestnávateľom ponúknuť sprac.miezd a personalistiky externou formou len neviem ako začať.Má niekto s podobnou činnosťou skúsenosti prosím o radu. Ďakujem!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
... čiže v preklade sa pýtaš, že ako si nájsť klientov v oblasti spracovania miezd a personalistiky, lebo si sro-čka alebo SZČO, ktorá pracuje v tejto oblasti? A zároveň akou formou "reklamy" ich osloviť? ... takže asi táto téma sa hodí skôr do inej témy, však?

mzdár je offline (nepripojený) mzdár

mzdár
Moja otázka smerovala celkom inde.Som FO nie SZČO ani s.r.o.Nejedná sa mi o spôsob oslovenia klientov .Mojou otázkou som sledoval či okrem klasického zamestnania na pracov.zmluvu viem ponúknuť spracov.miezd pre podnik.subjekty aj iným spôsobom.Ja sa pýtam či s uvedenou činnosťou má niekto skúsenosti.

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-) babenko1
Samozrejme sa dá spracovanie miezd robiť aj dodávateľským spôsobom. S firmami, ktorým by si spracovával mzdy sa musíš dohodnúť, do akého termínu ti budú predkladať podklady a ty do akého termínu ich spracuješ.. t.j. výplatné pásky, odvody, atd.

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
mzdár
Moja otázka smerovala celkom inde.Som FO nie SZČO ani s.r.o.Nejedná sa mi o spôsob oslovenia klientov .Mojou otázkou som sledoval či okrem klasického zamestnania na pracov.zmluvu viem ponúknuť spracov.miezd pre podnik.subjekty aj iným spôsobom.Ja sa pýtam či s uvedenou činnosťou má niekto skúsenosti.
keďže si FO, tak iný spôsob spracovania miezd okrem klasického zamestnania je zamestnanie na kratší pracovný čas (osobne neodporúčam príkaznú zmluvu, resp. nepomenovanú zmluvu, lebo s nimi nemám skúsenosti).

endrju je offline (nepripojený) endrju

endrju
Kejt
Myslím si,že danú prácu by ste mohli robiť na dohodu o vykonaní práce.
Nesúhlasím, opakovaná činnosť by sa nemala vykonávať na dohodu.

Paula je offline (nepripojený) Paula

Paula
Najčistejším riešením je robiť túto činnosť na základe fakturácie v rámci živnosti, najmä ak ju uvažuješ vykonávať v budúcnosti pre viacero firiem.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.