Zavrieť

Porady

Korupcia na MPSVaR SR

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Možno sa toto čo napíšem nebude niektorým "poraďáčkam a poraďákom" páčiť.
Sledoval som "tlačovku" na MPSVaR SR s pánom ministrom a pánom ministrom vnútra. Niekto sa snažil podplatiť pracovníka ministerstva, aby sa do legislatívy dostal paragraf na základe ktorého mal mal ten pán, či spoločnosť, (nechceli vyzradiť, z dôvodu vyšetrovania) zarobiť. Pracovník ministerstva to ohlásil na Políciu. Z pracovníka ministerstva sa stal agent a všetko prasklo.
Teraz to preženiem a namodelujem situáciu. Predstavme si, že by to vyšlo. Predpis, dajme tomu zákon, sa dostane pred NR SR. Viem si predstaviť ako ho bude pán minister krvopotne obhajovať. Nerozumiem jednému, ako môže niekto dať úplatok niekomu na ministerstve, opakujem, na ministerstve. Čo jeden, jediný človek robí predpis? Kontroluje ho?
Hrozím sa toho, že toto nie je jediný prípad a práve ten bol odhalený. Koľko takýchto paragrafov prešlo, že o nich nik nevie a kto na tom zarobil? A tým nemyslím iba toto jedno ministerstvo. Pritom sa v NR SR verejne vraví za "koho kope" oficialne-neoficiálne predchádzajúca a terajšia vláda.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mňa by v tejto afére skôr zaujímalo, aký zákon zakázal Spišiakovi zverejniť mená-toho, kto ponúkol a toho, kto neprijal...pretože pokiaľ nie sú konkrétne mená,môže to byť bublina, akých tu už pár bolo , na zakrytie niečoho,alebo niekoho...
..a áno, verím že v našom "právnom "štáte jeden človek robí predpis..predsa, ak máš kamaráta kdekoľvek na vyššom poste, ako je bežný úradník, dosiahneš čokoľvek..
..a na ministerstve tiež robia len ľudia-chamtiví a nenažraní, ktorí zoberú za niečo peniaze,alebo koňak, čokoľvek,pokiaľ majú toľko zodpovednosti, že môžu niečo ovplyvniť...za niečo...
...presne tak, ako si naši politici s*rú do huby,stačí, ak pozorne počúvaš ich vyjadrenia..oni totiž nehovoria ľudskou rečou, zrozumiteľnou národu, ale rečou slovíčiek, ktoré nič nehovoria...žiadne fakty,len blablabla...
..a tak sa stala na ministerstve bublina, ktorú treba zakamuflovať, nuž "niekto niekomu niečo za niečo " a niečo sa zakryje...
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...mňa by v tejto afére skôr zaujímalo, aký zákon zakázal Spišiakovi zverejniť mená-toho, kto ponúkol a toho, kto neprijal...pretože pokiaľ nie sú konkrétne mená,môže to byť bublina, akých tu už pár bolo , na zakrytie niečoho,alebo niekoho...
..a áno, verím že v našom "právnom "štáte jeden človek robí predpis..predsa, ak máš kamaráta kdekoľvek na vyššom poste, ako je bežný úradník, dosiahneš čokoľvek..
..a na ministerstve tiež robia len ľudia-chamtiví a nenažraní, ktorí zoberú za niečo peniaze,alebo koňak, čokoľvek,pokiaľ majú toľko zodpovednosti, že môžu niečo ovplyvniť...za niečo...
...presne tak, ako si naši politici s*rú do huby,stačí, ak pozorne počúvaš ich vyjadrenia..oni totiž nehovoria ľudskou rečou, zrozumiteľnou národu, ale rečou slovíčiek, ktoré nič nehovoria...žiadne fakty,len blablabla...
..a tak sa stala na ministerstve bublina, ktorú treba zakamuflovať, nuž "niekto niekomu niečo za niečo " a niečo sa zakryje...
pepsi, slovo zodpovednosť z nich pozná málokto. toto slovo nepoznajú, poznajú len slovo možnosť
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mne sa tiež zdá, že je to len bublina na zakrytie niečoho iného - ako pred rokmi vysielanie Angeliky počas sviečkovej demonštrácie ...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Poznaju este vyraz POLITICKA ZODPOVEDNOST. A z tej im ziadne sankcie nehrozia ani nahodou. V najhorsom pripade sa nedostanu do vlady, ale budu tichucko vegetovat dalsie volebne obdobie v parlamente. Za velke peniate.
2 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Veronika, oni si do zakona aj tak daju to, co bude vyhovovat lobbistickym skupinam. Lenze urobia to tichucko.
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

durisovad Pozri príspevok
Poznaju este vyraz POLITICKA ZODPOVEDNOST. A z tej im ziadne sankcie nehrozia ani nahodou. V najhorsom pripade sa nedostanu do vlady, ale budu tichucko vegetovat dalsie volebne obdobie v parlamente. Za velke peniate.
Tento výraz poznajú len z počutia. A ešte jeden výraz pred voľbami omieľali. SLUŠNOSŤ! A o tej nemajú ani páru. A akože KORUPCIU zakrývajú? No, ale veľmi tenkou vydratou plachtou.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no Angelika nám práve beží vo vysielaní neviemktorej telky a tým je povedané všetko...
..mne sa páči ešte jedno slovo, používa ho s obľubou Ivetka,len si fčul nemôžem spomenúť, čo to je..
..a ešte sa mi páči ten slogan, že " ľudia dali tejto vláde dôveru"...
..no a je mi celkom dosť jasné, že uhlíkovi je f3,14i, že lekári dávajú výpovede,však on má aj plán B,aký máme problém?..jaaaj, neceeem...

(Pik, tá plachta by mohla byť dovoz z číny,čo?..

..odbočili sme od témy...ale nikdy sa nedozvieme, aká je pravda, nech by sme ako silno chceli...lebo pravda je už ako aj to Ludolfovo číslo, dá sa využiť na viac spôsobov...
Naposledy upravil pepsikova : 30.09.11 at 15:38
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..no Angelika nám práve beží vo vysielaní neviemktorej telky a tým je povedané všetko...
..mne sa páči ešte jedno slovo, používa ho s obľubou Ivetka,len si fčul nemôžem spomenúť, čo to je..
..a ešte sa mi páči ten slogan, že " ľudia dali tejto vláde dôveru"...
..no a je mi celkom dosť jasné, že uhlíkovi je f3,14i, že lekári dávajú výpovede,však on má aj plán B,aký máme problém?..jaaaj, neceeem...

(Pik, tá plachta by mohla byť dovoz z číny,čo?..

..odbočili sme od témy...ale nikdy sa nedozvieme, aká je pravda, nech by sme ako silno chceli...lebo pravda je už ako aj to Ludolfovo číslo, dá sa využiť na viac spôsobov...
"chcem podčiarknuť a zdôrazniť" ale to má tuším od bicyklistu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

"chcem podčiarknuť a zdôrazniť" ale to má tuším od bicyklistu
... ale zatiaľ nič nepodčiarkuje a nezdôrazňuje, len čiarká a doráža (nemýliť s priráža )
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ja som myslel. že zo mňa nezostane nitka suchá. Týždeň som rozmýšľal o tomto príspevku.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale neboj,tu neprší
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
erzet Pozri príspevok
Ja som myslel. že zo mňa nezostane nitka suchá. Týždeň som rozmýšľal o tomto príspevku.
ale no, ved treba to otvorene povedat a nahlas! su tu kurv. vsetci do jedneho! aj z celym Mihalom!

a na margo toho co som dnes videl v spravach, ohladom nasich chudiatok doktorov, strajkokazov! oni strajkuju ale vlastne ani nechcu odist! dopoculi sa o plane B tak vypovede stahuju! a to je tak zo vsetkym na svk , vsetci sa boja si otvorit hubu a "bojovat" za to svoje!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...už som si spomenula na to slovo!!!....P O K O R A...to je ono, čo miluje Ivetka a čo tak rada dáva cítiť národu i so svojou suitou..a všetci jej verní ju nasledujú v propagovaní pokory!...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Len skoda, ze o pokore len rozpravaju a neukazuju nam priklad. Cakaju, ze pokorni budeme my a budeme pokorne prispievat na ich blahobytny pokojny zivot.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska





2 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
tak ale na druhej strane, zRadicova je len figurka , zapredala sa inym
2 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
Tak tak, za šnúrky poťahujú iní...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Chudák Stano Radič. Robil si vždy srandu práve z takých, ako je "zhrbená", ktorá "podčiarkuje a zdôrazňuje" (jeho pozostalá). Veď ten sa v hrobe musí otáčať ako ventilátor.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

video1983 Pozri príspevok
ale no, ved treba to otvorene povedat a nahlas! su tu kurv. vsetci do jedneho! aj z celym Mihalom!

a na margo toho co som dnes videl v spravach, ohladom nasich chudiatok doktorov, strajkokazov! oni strajkuju ale vlastne ani nechcu odist! dopoculi sa o plane B tak vypovede stahuju! a to je tak zo vsetkym na svk , vsetci sa boja si otvorit hubu a "bojovat" za to svoje!
Tí si tiež urobili z Hyppokratovej prísahy len obyčajný balónik.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Pikoška Pozri príspevok
Tí si tiež urobili z Hippokratovej prísahy len obyčajný balónik.
hlavne ti v madarsku ....
Naposledy upravil video1983 : 01.10.11 at 14:15
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať