Zavrieť

Porady

Kindle 3 vs Kindle Touch

Zdravim,
chcem sa opytat poradakov ci maju nejake skusenosti s kindle. Uz som bol pevne rozhodnuty kupit Kindle 3 s normalnou hardwerovou klavesnicou, ale akurat vysla novinka s touch klavesnicou... Viem, ze asi nikto este nemal moznost to fyzicky to porovnat, chcem ale vediet odborny nazor, resp skusenosti ci sa to oplati, ci to vyuzivate a pod.....

Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Evkake je offline (nepripojený) Evkake

    Evkake
    Ked mozem poradit, zamerajte sa na formaty, v akych mate knihy, ake viete stiahnut, aby ich citacka videla. Dolezita je aj vydrz baterie, tu si myslim, ze ta s klavesnicou bude mat vydrz lepsiu a aj jej hmotnost bude podla mna nizsia. A samozrejme pamat aby bola dostatocna. Posluzia dobre obe, pokial nerobite poznamky, tak klavesnicu ako taku vyuzivate minimalne, ja osobne len na zadanie stranky, kde ma preskocit. Na internete viac. Kazdy mame ine priority, neviem, co je Vam blizsie, pohodlnejsie, co viac vyuzijete a budete potrebovat.

    Ja mam skusenost len s jednou, ta je touch s androidom, ale ina znacka. Okrem toho prehrava mp3, mp4 a video (video som zatial neskusala). Na letisku v Prahe som ju napojila na internet, funguje super. Mne sa nechce sediet pri compe ked potrebujem nieco nastudovat, precitat clanok, s citackou je to ine kafe. Vyuzivam ju velmi vela, osobne vrele odorucam.

    Kindle 3 vs Kindle Touch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.