Zavrieť

Porady

Kondenzátory.

Počítač pri zapnutí iba roztočí ventilátory a hneď sa vypne. Ešte som takýto problém neriešil, ale môžu byť na vine kondíky? Niektoré sú nejaké zduté:
DSCI1954.jpg  
DSCI1956.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Kondíky sú vymenené, doska šlape, zatiaľ.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    misoft Pozri príspevok
    Na prvom obrázku sú kondíky už vyduté.
    aj ked to este nemusi nutne znamenat ze su pricinou problemu, uz som videl vela dosiek s vydutymi kondikmi, aj viac ako na tejto, a slapali v pohode

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    KoxXxo Pozri príspevok
    Počítač pri zapnutí iba roztočí ventilátory a hneď sa vypne. Ešte som takýto problém neriešil, ale môžu byť na vine kondíky? Niektoré sú nejaké zduté:
    Kondiky sa daju vymenit. Ak je zostava PC stale použitelna, je to riešenie. V BA to robil, tu opravu jeden študent (to bolo pred par rokmi), tu je moderatorom: http://4um.overclocking.cz/member.php?u=70
    No ak si z ineho mesta, jedine hladať cez inzeraty, kto urobí taku opravu.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Doska má asi 3 roky, je to MSI K9N SLi MS 7250. Pri tých vydutých kondíkoch je konektor PWR3 a keď ten nie je zapojený, tak ventilátory bežia ďalej. Už je to u kamoša, ide ich vymeniť.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    kondiky ti vymeni akykolvek elektrikar, ktory ma mikropajku (upozornrnie !!! videl som aj takych elektrotechnikov (ing) ktory v zivote nevideli mikropajku a kondik pozna len ako -||- takze na tych pozor )

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    KoxXxo Pozri príspevok
    Doska má asi 3 roky, je to MSI K9N SLi MS 7250. Pri tých vydutých kondíkoch je konektor PWR3 a keď ten nie je zapojený, tak ventilátory bežia ďalej. Už je to u kamoša, ide ich vymeniť.
    Tak tam nie je o čom. Vymena to istí.

    manyno je offline (nepripojený) manyno

    manyno
    No ak ich uz davas vymienat tak si daj zalezat aby ti ich vymenil za 105 C tak ako boli tie predosle. Predsa len kondenzator vyhlazovanim napatia sa mierne zohrieva a v pc bedni kde je je vyssia teplota to len prospeje.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.