Zavrieť

Porady

Podnikateľský účet

Budem si pravdepodobne aj ja robiť svoj interný prieskum trhu. Ale chcela by som z praxe o vás ostatných vedieť,ktorý je v súčasnosti najvýhodnejší podnikateľský účet? Ďakujem za rady,prípadne iné postrehy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Neviem ktory je najvyhodnejsi, ale ked som si zakladala ja (5/2010 - podnikatelsky pre pravnicke osoby), najlepsie mi vychadzala Tatrabanka s fixnym poplatkom 5 €. Zatial som ho neprekrocila. Vyberala som aj podla obchodnych partnerov, a podla internet bankingu a vedlajsich sluzieb.

    Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

    Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
    Skusenosti mam s viacerymi bankami. A najvyhodnejsie vychadza podnikatelsky ucet od FIO banky (www.fio.sk). Vedenie uctu zadarmo, vsetky prichodzie a odchodzie pohyby zadarmo. Za VISA Elctron sa plati okolo 5 Eur na rok.

    Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

    Dubak2000
    diskusii o uctoch je tu viac ale na polozenu otazku nie je jednoznacna odpoved. Zalezi ako sa bude ucet pouzivat, kolko platieb, odkial, kam, potreba pobocky, zahranicnych prevodov atd....Pre mna su podstatne aj funkcie internetbankingu kde trebars FIO niektore drobne veci nema ale mne by velmi chybali takze mam ucet aj v TB. Atd.... Proste clovek si musi zvazit na co ucet potrebuje a podla toho vybrat.

    Podnikateľský účet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.