Zavrieť

Porady

Prerušené sťahovanie vo W x-p.

Hallo,
kym ma netrafí niečo ako NCMP sa chcem opýtať-pri sťahovaní nejakeho súboru,videa a pod.ak sa z nejakých príčin preruší sťahovanie,zas to musím začať sťahovať od 0!Teraz som ťahal asi 1 Gb doku.film.90 % stiahnuté,asi na 2 sec.prerušené sťahovanie.Nemám také,že pokračovať a td.Toto mi robilo teraz-od 15,00 som stiahol doteraz 90 % Gb súboru.A zas môžem začať od 0 Neni na to nejaký iný program?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Spomínaš film - asi to nie je zas také životne dôležité, aby ťa trafil NCMP!
    Nech sa ti nič horšie v živote nestane, len to, že prestalo sťahovať film ...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Podľa toho z ktorej stránky sťahuješ a či to sťahuješ v prehliadači. Niektoré stránky pri sťahovaní často prestanú dodávať pakety, ale to neznamená, že je to v 3,14či. Napr. z uloz.to niekedy prestane a po chvíli opäť pokračuje (dané zaťaženosťou servera). Prípadne pohľadaj na internete programy na sťahovanie.
    BTW: aj mne sa stáva, že to prestane, lenže ja to nechám tak a po chvíli to pokračuje. Pauzy sú od 1s až do 10s - ale vždy to pokračuje.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    sMOze byt poskodeny stahovany subor - na servery. Takze sa ti cast stiahne a cast ostane visiet. MOzes to skusat znov a znova a z rovnakym vysledkom. Moje doporucenie, najdi si dany film na inom ulozisku.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Theo Pozri príspevok
    Hallo,
    kym ma netrafí niečo ako NCMP sa chcem opýtať-pri sťahovaní nejakeho súboru,videa a pod.ak sa z nejakých príčin preruší sťahovanie,zas to musím začať sťahovať od 0!Teraz som ťahal asi 1 Gb doku.film.90 % stiahnuté,asi na 2 sec.prerušené sťahovanie.Nemám také,že pokračovať a td.Toto mi robilo teraz-od 15,00 som stiahol doteraz 90 % Gb súboru.A zas môžem začať od 0 Neni na to nejaký iný program?
    Poznam a preto používam torrenty.

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    Z ktorej stránky sťahujem,tak to je jedno.Po prerušení sa neobnový sťahovanie-len znova a od 0 Torente poznám,len nerozumiem-ak si niečo s ním stiahnem,potom už hocikto môže sthovať odomňa.Tak som to asi zbadal-ale že to aj tak má byť. Diky za odpovede.

    Prerušené sťahovanie vo W x-p.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.