Zavrieť

Porady

Vďaka

Asi nižšie uvedené som zle zaradila, ale bojovala som v sebe s myšlienkou kam to zaradiť,
Chcem len vysloviť pochvalu a vďaku za upravenie časti "rôzne", ktoré sa mi veľmi páči a je už na prvý pohľad veľmi prehľadné.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    rada
    Asi nižšie uvedené som zle zaradila, ale bojovala som v sebe s myšlienkou kam to zaradiť,
    Chcem len vysloviť pochvalu a vďaku za upravenie časti "rôzne", ktoré sa mi veľmi páči a je už na prvý pohľad veľmi prehľadné.
    rada, aj keď by to bolo nesprávne zaradené, aj tak sa pripájam k tvojej pochvale a poďakovaniu! Richard, si BOMBA! Dostaneš maľovaný bodík!

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Ja si osobne myslím , že poslovenčené by to mohlo byť aj Hoby.
    A tiež si myslím , že si tu máme radiť v iných veciach ako v gramatike.

    hron je offline (nepripojený) hron

    hron
    DanielaSĽ
    Ja si osobne myslím , že poslovenčené by to mohlo byť aj Hoby.
    A tiež si myslím , že si tu máme radiť v iných veciach ako v gramatike.
    V zasade nemam ziadny problem, ale si myslim, ze sa to robi inaksie :-), vyhlasi sa diskusia o navrhoch na nove riesenie.
    Tu odzneli dve temy, ze hobby bude poslovencene, a ze gramatika nepatri do hobby. Ja pridam tretiu, ze ci vyhlasit temy v hobby, kde prebehne hlasovanie. Tu nehlasujte :-), tato tema patri Richardovi, hlasovanie o tom vypukne az vtedy, ked to niekto uzna za vhodne a nove temy vytvori, do doby kym Richard nerozhodne. Mne je to jedno, ja sa prisposobim :-), len to potrebujem vediet ako jasne nadefinovane, ze je to takto a nie inaksie.

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Neviem či práve hoby je "poslovenčené" - to je ale správny slovenský výraz,však ? Nie je hobby náhodou "koníček"?
    Napriek tomu si myslím, že aj keď porada je o tom, aby sme si tu navzájom radili v odborných veciach nemali by sme zabúdať aj na správnosť z gramatického hľadiska. Rada bude rada ak sa jej poskytne rada v prípade, že urobí aj gramatickú chybu.

    hron je offline (nepripojený) hron

    hron
    rada
    Neviem či práve hoby je "poslovenčené" - to je ale správny slovenský výraz,však ? Nie je hobby náhodou "koníček"?
    Napriek tomu si myslím, že aj keď porada je o tom, aby sme si tu navzájom radili v odborných veciach nemali by sme zabúdať aj na správnosť z gramatického hľadiska. Rada bude rada ak sa jej poskytne rada v prípade, že urobí aj gramatickú chybu.
    Pre pripadne dilemy tohoto druhu odporucam pouzitie http://www.slex.sk/
    on-line slovnik. Ale netrvam na tom. Ja nie :-). Koniec koncov, ten castokrat usvedci aj mna z omylu :-), tak si tesam zadne dvierka...

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    rada
    Neviem či práve hoby je "poslovenčené" - to je ale správny slovenský výraz,však ? Nie je hobby náhodou "koníček"?
    Napriek tomu si myslím, že aj keď porada je o tom, aby sme si tu navzájom radili v odborných veciach nemali by sme zabúdať aj na správnosť z gramatického hľadiska. Rada bude rada ak sa jej poskytne rada v prípade, že urobí aj gramatickú chybu.
    prečo koníček? prečo tá skromnosť? pre mňa je to KOŇ...mal by tam byť vokáň, ale neviem ho tam dostať...takže KONISKO...a určite nie som jediná závisláčka na tomto KOŇOVI...

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Mám ciťák, že zadávateľom témy pekne mienenému slovku "vďaka" sa začalo ubližovať a celé to skĺzlo .

    hron je offline (nepripojený) hron

    hron
    Paula
    Mám ciťák, že zadávateľom témy pekne mienenému slovku "vďaka" sa začalo ubližovať a celé to skĺzlo .
    Je to pekne od teba, ze si tak citliva, ale ja si zase myslim, ze Richard (asi) bude mat radost, ze mu porada zije, ze zije aj svojim zivotom a ze priam kypi aktivitou. A ona vlastne priam kypi prave na tom, ze sa "opravuju" chyby inych, a nikto to nema nikomu za zle, priam naopak. Ono je to aj o pestovani nie len znalosti, ale aj kultury. Prinajmensom diskusnej. Hmmmm, vzrastu tak Richardove zasluhy, alebo poklesnu...tot otazka hodna Hamleta...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.