Zavrieť

Porady

Zdravím....Chcem začať podnikať. Chcela by som otvoriť obchod s oblečením.

Len sa ešte neviem rozhodnúť nad značkou...Rozmýšľala som nad značkou Guess ( určite poznáte) lenže neviem zistiť kto je distribútor tejto značky na Slovensku...Alebo by som chcela tovar objednávať z USA, lenže ani tam neviem ako to chodi....nemám jednoducho žiadny kontakt ani nič...Nevedeli by ste mi poradiť??? Ďakujem pekne za rady.... Podotýkam, že som zo Zvolena..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    http://www.guess.com/worldofguess/

    ..no na googli je o guesse dosť moc,určite nájdeš aj adresu obchodného zástupcu pre firmu...potom už len napísať a ide to...chcelo by to trochu samostatnosti,keď chceš byť podnikateľkou so značkovým tovarom..

    gaudinka je offline (nepripojený) gaudinka

    gaudinka
    DAkujem za radu , ale bohuzial nenasla som ziadneho obchodneho zastupcu... Google som volila ako prvu moznost predtym ako som sem napisala...

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    gaudinka Pozri príspevok
    DAkujem za radu , ale bohuzial nenasla som ziadneho obchodneho zastupcu... Google som volila ako prvu moznost predtym ako som sem napisala...
    ..

    ..ešte by si mohla skúsiť skontaktovať sa s nejakým predajcom Guessu, a zistiť, ako to tam funguje...sú aj kamenné obchody, ktoré predávajú túto značku...alebo či nemajú v BA centrálny sklad..
    Je velmi zlozite ziskat zastupenie znackovych tovarov, oni sa tomu velmi brania, musis splnat vela podmienok a aj minimalne objednavkove mnozstva su vysoke.

    Mam nejake skusenosti z Fashion biznisu a aj nejake kontakty, tak by som mozno vedel pomoct s inymi znackami, ma mozes kontaktovat cez SS.

    Zdravím....Chcem začať podnikať. Chcela by som otvoriť obchod s oblečením.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.